October 5, 2022


Living Marine Aquarium 3D Ekran Koruyucu

Living Marine Aquarium 2 bir akvaryum içeren hareketli bir ekran koruyucudur. Bilgisayarınız boşta olduğunda, bu ekran koruyucu deniz bitkileri, balık ve diğer su altı yaratıklar ile ve arka planda bir mercan kayalığı renkli ve rahatlatıcı bir sahne görüntüler. Ekran koruyucu çalıştığı sürece kabarcık seslerini duyarsınız.

Windows bilgisayarınızın Ekran Koruyucu Ayarlarına erişim sağlayarak ekran koruyucu ile ilgili ayarlamalar yapabilirsiniz. Ekran koruyucunun çözünürlüğü, renk derinliği ve daha gerçekçi sonuçlar almak için ayarları değiştirebilirsiniz. Bu uygulamanın en cazip özelliği ise, akvaryumda hareket edecek türleri ve miktarlarını seçebilirsiniz.

Akvaryum sekmesinde arka plan, ön plan, ve bitki hareketleri özelleştirmek için izin verir. Ayrıca mevcut üç arka plan arasından birini seçebilir ve hatta ekran koruyucuyu bunlardan herhangi birini ard arda kullanmak üzere yapılandırabilirsiniz.

Not: Windows 8 veya 10’da yüklerken Flash ile ilgili bir hata mesajı alıyorsanız, yükleyiciyi kapatın, bu dosyayı indirin ve çalıştırın, ardından ekran koruyucuyu tekrar yüklemeyi deneyin. Bu sayede Windows 8 ve Windows 10’da çalıştırma ile ilgili sorun ortadan kalkacaktır.

Boyut: 6.43 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • osman
    19 Eylül 2012

    güzl

"Exotic Akvaryum 3D Ekran Koruyucu İndir (Living Marine Aquarium)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status