GIF Oluşturma, Animasyon Yapma Programı

EximiousSoft GIF Creator güçlü ama basit bir animasyon, gif yapma programı. Animasyonlu GIF görüntüler oluşturmak veya düzenlemenizi sağlar. Görüntüleri dönüştürmek ve AVI, yüksek kaliteli afiş veya düğmeler yapabilir, hızlı yükleme animasyonlar oluşturabilirsiniz. Birçok profesyonel grafik de animasyonlar için çok çarpıcı görsel efektler eklemenizi sağlar.

40 dan fazla özel efektler ile animasyonlar veya AVİ videolar yapabilirsiniz. Güçlü ve görsel olarak GIF resimleri optimize edebilirsiniz. Daha hızlı, daha az disk alanı ve animasyonlu GIF resimleri optimize edin.

Farklı biçimlerde görüntü dosyalarını içe aktarın. GIF Creator GIF, AVI, BMP, PCX, JPG, TIFF, PNG, TGA, PSD, ICO, CUR, ANI vb görüntü dosyalarını yüklemeyi sağlar.

Farklı biçimlerde görüntü dosyalarını aktarın. GIF Creator GIF, AVI, SWF, BMP, PCX, JPG, TIFF, PNG, TGA, PSD, ICO, CUR, ANI vb için tüm animasyon veya ayrı kare kaydetmenizi sağlar.

EximiousSoft GIF Creator

3D görüntü efekti. GIF Creator her katman / nesne için bir gölge oluşturmak için olanak sağlar. Buna ek olarak, aynı zamanda bir şekil nesne için ana hatları eklemek için olanak sağlar. Bütün bunların sayesinde, yüksek kaliteli 3D efekti ile inanılmaz metinler oluşturabilirsiniz.

EximiousSoft GIF Creator programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 8.85 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

3 Yorum yapıldı

 • hasan
  13 Aralık 2012

  süperr

 • 28 Nisan 2014

  Eh İyiii

 • 27 Aralık 2015

  Halil

"EximiousSoft GIF Creator 7.21 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status