October 5, 2022


60 dan Fazla Gündelik Klasör İkon Paketi

Windows işletim sisteminizde klasörlerin simgesini, ikonunu değiştirmek ister misiniz? Windows yeni sürümleri ile bir çok alanda yenilikler katmaktadır. Kullanıcılar özellikle geniş bir yelpazede klasör ve dosya simgeleri olmasını ister. Ancak bu anlamda kullanıcılar için yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle yardımcı programlar veya klasör ikon paketleri kullanmak isterler. Çeşitli ikon paketlerinin bir arada olduğu bu araç sayesinde herkes kendi zevkine uygun simgeler arasından seçimler yapabilir.

Everyday Folder Icons 60 dan fazla inanılmaz profesyonel klasör simgeleri mevcut. Web üzerinde bulabileceğiniz en büyük paket. Klasörleri özelleştirmek için bun simgeleri kullanın. Her simge tüm boyutlarda kusursuz bir görünüm için tasarlanmıştır.

Everyday Folder Icons, ikon paketi içeriğinde ki ikonlar ile klasör simgesini, ikonunu değiştirebilirsiniz. Ayrıca eğer klasör ikon değiştirme programı arıyorsanız Folder Maker ücretsiz klasör ikonu, klasör rengi değiştirme programını tavsiye ederim.

Folder Maker klasör simgelerini ve rengini değiştirmek için yardımcı olan en iyi programlardan biridir. Bu programa ek olarak klasör simgeleri içeren bu paketi denemenizi tavsiye ederim.

Boyutu: 836 KB

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 26 Aralık 2015

    bana ts3 ikon lazım

"Everyday Folder Icons İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status