Evernote İndir: Bulut tabanlı not ve bilgi depolama programı.

Evernote uygulaması ile her şeyi kaydedebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her şey mevcut. Evernote neredeyse piyasadaki her bilgisayar, telefon ve mobil aygıtla çalışır. Başlıklara, etiketlere ve hatta resimlerdeki basılı ve el ile yazılmış metinlere göre arama yapın.

Senkronizasyon : Evernote notlarınızı tüm bilgisayarlarınızda, telefonlarınızda, aygıtlarınızda ve Web’de güncelleme işlemidir.

Hesap : Evernote’un notlarınızı ayırt etmesine ve onları sizin için her yerden erişilebilir hale getirmesine olanak tanıyan bir kullanıcı adı ve parola.

Evernote bilgisayarınızı, telefonunuzu ya da interneti kullanarak hayatınızın her anından küçük ya da büyük şeyleri hatırlamayı kolaylaşıtırır Ücretsiz bir hesap oluşturun.

Hatırlanacak herşeyi tek bir yerde toplayın:

Sonsuz derecede faydalı. Düşüncelerinizi, ilhamlarınızı ve hatırlanacak şeyleri tek bir noktada toplayın. Everrnote’u iş, eğlence ve sizin için önemli olan her şey için kullanın. Burda sizin için bazı tavsiyeler var:

Telefonunuzla iş kartınızın resmini çekin, rehberinizi kaydetmek ve rehberinize ulaşmak için hızlı bir yolunuz olsun. Uçak biletlerini, kabul numaralarını, otel fişlerini ve faturalarınızı kaydedin. İlham alın. Kendinize almak istediğiniz güzel şeylerin ister çevrimiçi ürünler ister gerçek ürünler listesini tutun. Toplantı notlarınızı bir yerde toplayın. Tahtanın resmini çekin, daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda ulaşın. Bir sonraki gezinizi planlayın. web sayfalarını, haritaları, güzergahları kesin, hazırlayın. Görüntüleri, tatları ve daha pek çok şeyi yakalayın.

Web sitelerini araştırın, istediğiniz sayfaları tarayıcınızı kullanarak kesip, saklayın. Favori içeceklerinizin etiketlerinin resminin çekip kendi listelerinizi oluşturun. Hatırlamanız gereken şeyleri hatırlayın. Yapılacaklar listesi oluşturun, rastgele düşünceleri yazın, sesli notlar ve daha fazlasını oluşturun. Twitter’da notlar oluşturun ve istediğiniz tweetlerinizi @myENkullanarak kaydedin..

Evernote indir-not depolama programi

EverNote Bilgileri

Son Sürüm: EverNote 5.5.3.4236

Boyutu: 83.6 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Evernote Corporation

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"EverNote 5.5.3 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status