September 29, 2022


Everest Ultimate Edition

Sistem güvenliği ve kararlılığın ölçümleri işletim kurarken EVEREST Ultimate Edition size yardımcı olur komple bir PC teşhis yazılımı yarar, optimize veya ilgili sistem aklınıza gelebilecek tüm bilgileri – donanım cihazlardan sağlayan ve yüklü sürücüleri bilgisayarınızın giderme olduğunu.

Everest Ultimate Edition, bilgisayarınızın sistemi hakkında bilgi toplayabileceginiz, sistem testleri yapabileceğiniz, donanımsal ve yazılım olarak bilgisayarınız hakkında detaylı bilgi veren güzel bir program. Ayrıca bu bilgileri rapor halinde HTML biçiminde web sayfası şeklinde veya düz metin şeklinde kaydedebilir, e-mail ile gönderebilir veya yazıcınızdan çıkartabilirsiniz.

sadece sistem bilgisi fazla, EVEREST Ultimate Edition gerçek zamanlı raporlama ile kapsamlı değerlendirilmesi ve donanım izleme özellikleri sunar. Kaldıraç bu güçlü araçlar diğer bilgisayarlara bilgisayarınızın performansını karşılaştırmak ve güç sorunları ve donanım arızaları aşırı ısınmasını önlemek.

Kolay kullanım için tasarlanan EVEREST Ultimate Edition sezgisel en acemi bilgisayar kullanıcıları için bile ancak aynı zamanda tamamen profesyonellere ihtiyaç fonksiyonları ile donatılmış olarak geliyor. sen ve bugün son PC tanı aracını çalışmadan önce diğerleri gibi yap!

Everest Ultimate Edition son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • taha
    27 Şubat 2014

    hehüz denemedim yorum daha sonra

"Everest Ultimate Edition 5.50 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status