August 15, 2022


Olay Günlüğü Girişlerini İzleme Programı

EventSentry Light: Ücretsiz Sistem İzleme, Windows için günlük yönetimi yazılımı. EventSentry Light, sistem yöneticilerinin e-postayla gönderilen olay günlüğü mesajlarına sahip olmalarını sağlar. Ücretsiz sürümü, EventID, kategori ve anahtar kelimelere dayalı olarak, seçili (veya tüm) etkinliklere sınırlama yapmak için bir filtre ölçütü belirtmenizi sağlar.

Bu ücretsiz araç, sistem ve ağ günlüklerini yönetmenize ve izlemenize ve sisteminizin sağlığını izlemenize izin verir. Günlükleri izlemek için dahili “Olay Görüntüleyicisi”ni her zaman kullanabilirken, daha zengin özelliklere sahip bir yazılım arayanlar için EventSentry ücretli sürümü daha iyi olabilir.

Programın ücretsiz sürümü ile başlıca yapacaklarınız; gelişmiş olay günlüğü izleme, temel günlük dosya izleme, gelişmiş bildirim türleri ve gelişmiş sistem sağlık izleme gibi başlıca görevleri yapabileceksiniz. EventSentry Light, kritik uyarıları almanızı sağlar ve tüm günlüklerinizi gerçek zamanlı olay günlüğü, günlük dosyası ve sistem günlüğü izleme ile tek bir yerde birleştirmenize olanak tanır. Performans İzleme modülü, bilgisayarlarınızın CPU ve Bellek kullanımını izleyebilir ve günlüğe kaydedebilir.

Yazılım İzleme seçeneği, herhangi bir yazılım kurulduğunda veya kaldırıldığında günlüğe kaydeder ve Windows başladığında yüklenmek üzere yapılandırılmış olan programları kaydeder. Disk Alanı monitörü, disk alanı belli bir seviyenin altına düşerse sizi uyarabilecek kadar oldukça kullanışlı bir modüldür. Ayrıca, klasörlerin boyutunu izleyebilir.

Metin veya HTML e-postaları arasından seçim yapabilir, saat ve gün kısıtlamalarını ve daha fazlasını yapabilirsiniz. EventLog izleme için mükemmel bir araç olan ücretsiz sürüm, çoğu küçük ağlar için mükemmel sonuç verecektir.

EventSentry Light Sistem Bilgileri

Boyut: 53.4 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"EventSentry Light İndir – Windows Olay Günlüğü İzleme Aracı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status