August 17, 2022


Kayıt Defteri Sorunlarını Çözme Programı

Windows Kayıt Defteri sorunları ile karşılaşıyor ve nedenini anlamakta sıkıntımı yaşıyorsunuz. O zaman çözüme kavuşturmanız için küçük boyutlu ve Türkçe arayüz ile gelen Eusing Free Registry Cleaner programını kullanın. Bir kaç mouse tıklaması ile sorunları bularak temizlemenize ve onarmayı sağlamaktadır.

Maksimum güvenlik için Eusing Free Registry Cleaner, onarılan kayıtların yedeklenmesini sağlayacaktır. Kayıt defteri yedeklemesini geri yükle’yi seçerek, yazılımı kullanarak yapılan tüm değişiklikleri geri yükleyebileceksiniz. Eusing Software ürünleri, casus yazılımlardan ve reklam yazılımından arındırılmıştır.

Geçersiz veya eski bilgiler için tüm Windows kayıt defterinizi güvenle tarayın. Windows kayıt defterindeki geçersiz girdileri güvenle onarabilecek basit, kullanıcı dostu bir arabirime sahip. Windows kayıt defterinizi temizleyerek bilgisayarınızı daha hızlı hale getirin. Windows PC’nizin genel performansını ve kararlılığını geliştirin. Silinen dosyalardan veya kaldırılan uygulamalardan kalan Windows Kayıt Defteri anahtarlarını bulun. Onarılan kayıt defteri girdilerinin otomatik yedekleme oluşturulmasına yardımcı oluyor.

Eusing Free Registry Cleaner sistem bilgileri:

Boyut: 961.9 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Eusing Free Registry Cleaner Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status