August 15, 2022


Silinmiş dosyalarınızı kurtarmaya yardımcı program

Undelete Plus (eSupport UndeletePlus) kazara silinmiş dosyaları geri getirmenin kolay ve etkili bir yolu. Geri Dönüşüm Kutusundan sildiğiniz dosyaları, veya DOS penceresinde silinen hatta ağ üzerindeki bir diskten sildiğiniz dosyaları ve Shift+delete yoluyla sildiğiniz dosyaları geri getirmek de mümkündür. Undelete Plus tüm Windows dosya sistemlerini desteklemekte hatta floppy sürücülerinizi bile. FAT12/16/32, NTFS/NTFS5 ve CompactFlash, SmartMedia ve Güvenli Dijital kartlardan bile geri dönüşüm yapmanız mümkün.

Program dokümanlar, fotoğraflar, video, müzik ve e-postaları kolayca kurtarmak için yardımcı olacaktır. Windows’u yeniden yüklemiş olsanız bile, yanlışlıkla biçimlendirildikten sonra dosya kurtarma işlemi yapmak da mümkündür. Sabit Sürücüler, USB Sürücüler, Kamera Medya Kartları, Disketler ve diğer depolama aygıtlarından dosyaları kurtarmak için Undelete Plus programını deneyin.

Sabit diskten sildiğiniz dosyalar siz aksini belirtmedikçe çöp kutusunda toplanır. Çöp kutusuna attığınız dosyaları temizlemek de bir sağ tıklama kadar basittir. Bu işlemi yaptıktan sonra silinen dosyaları geri getirmek pek mümkün değildir. Siz Windows üzerinde çalıştıkça daha da çok silinen dosyanız kurtarılamaz duruma gelir.

Undelete Plus, çöp kutusundan silinen dosyaları geri getirebilmeniz için düşünülmüş bir acil yardım uygulaması. Bu uygulamayı çöp kutusunu temizledikten hemen sonra çalıştırırsanız dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

eSupport UndeletePlus programı yaklaşık 3 MB dosya boyutuna sahiptir. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Windows bilgisayarınızdan silinen dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz iyi bir yardımcıdır.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"eSupport UndeletePlus Türkçe İndir – Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status