Gelişmiş Antivirüs, Kimlik Avı Koruması ve Güvenlik Duvarı Programı

eset-smart-security-32-bit-turkce-indir-gelismis-antivirus-programiESET Smart Security 2016, Windows sistemler için Antivirus, Antispyware, Güvenlik Duvarı, Antispam, Ebeveyn Koruması içeren ev Türkçe dil desteği sunan gelişmiş PC güvenlik programıdır. Bilgisayarı tüm tehlikelere ve zararlı yazılımlara karşı koruma ve internette güvenle gezinmeyi sağlar. Zararlı yazılımların bilgisayara sızmasını engellemenin yanı sıra internet korsanlarına karşı kişisel bilgi koruması sağlar. Çok katmanlı güvenlik araçları ile rahat bir şekilde bilgisayarı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yeni Botnet Korumasına sahip Antivirus ve Anti-Theft özellikli kötü amaçlı yazılımlardan koruma sunar. Bilgisayarınızda virüs taraması yapabilir, tespit edilen zararlı yazılımları ve virüsleri tek bir tıklama ile temizleyebilirsiniz. Tarayıcı ayarlarını ve ana sayfasını değiştirmeye çalışan, tarayıcıya zararlı uzantılar ve araç çubukları yüklemeyi sağlayan Antispyware özelliği ile güvenli bir şekilde tarayıcı deneyimi sunar.

Antivirus ve Kimlik Avı Koruması ile online alışverişleri veya bankacılık işlemlerini güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sahte ve zararlı yazılım barındıran web sitelerden Kimlik Avı Koruması ile korunun.

Kişisel Güvenlik Duvarı ile ortak ağlarda önemli dosyalarınız ve bilgileri koruma altında olsun. Kişisel Güvenlik Duvarı kurulan ağlarda kimlik bilgilerini korur.

ESET Smart Security 2016 programının sunduğu ana özelliklere bakacak olursak; Antivirus, Antispyware, Anti-Theft, Kimlik Avı Koruması, Kişisel Güvenlik Duvarı, Antispam, Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Koruması, Ebeveyn Kontrolü, Exploit Engelleyici, Gelişmiş Bellek Tarayıcı, Güvenlik Açığı Kalkanı ve Botnet Koruması.

ESET Smart Security 2016 bilgisayarı yavaşlatmadan çalışarak güvenliğinizi sağlar. ESET Smart Security 15 günlük deneme sürümünü ücretsiz olarak indirin ve deneyin. Windows bilgisayar için gelişmiş bu internet güvenliği programını kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.

ESET Smart Security 32 Bit Sürümü Buradan İndirin

ESET Smart Security Bilgileri

Son Sürüm: ESET Smart Security 10

Boyutu: 109.71 MB

Lisans: 15 günlük deneme sürümü

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 64Bit

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

"ESET Smart Security (64 Bit) Türkçe İndir – Antivirüs ve İnternet Güvenliği Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status