Gelişmiş Antivirus ve Antispyware Programı

eset-nod32-antivirus-ESET NOD32 Antivirus 2016, piyasadaki en iyi antivirüs programlardan biridir. Bilgisayarınızı virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korur.

ESET NOD32 Antivirus, bilgisayarınızda hızlı ve tam sistem taraması yaparak virüs bulaşmışsa algılar ve kaldırır. ESET NOD32 Antivirus 30 günlük deneme sürümünü kullanarak performansını ölçebilirsiniz.

İnternet’te geçirdiğiniz zamanın keyfini çıkarın. ESET NOD32 Antivirus ile sosyal ağlar, internet kullanımı ya da oyunlar koruma altında.

Antivirus, Antispyware, Anti-Phishing, Oyun Modu, Sosyal Medya Tarayıcı, Exploit Blocker, Advanced Memory Scanner, Cihaz Kontrolü modları sayesinde bilgisayarınız hem güven altında olacak hem de performansı her zamankinden daha iyi olacak.

Benzersiz algılama teknolojisi ile kendini kanıtlamış Antivirus ve Antispyware korumamıza güvenin. Exploit Blocker ile kendinizi hedefe yönelik saldırılardan ve Advanced Memory Scanner ile geleneksel algılamayı atlatan kötü amaçlı yazılımlardan koruyun.

Facebook ve Twitter’ı daha güvenli yapın: Sosyal medyayı kullanırken koruma altında olun. Hangi bilgilerin herkesçe görülebileceğine karar verin ve profilinizde uygun gördüğünüz değişiklikleri yapın.

Facebook‘ta, sizin ve arkadaşınızın zaman tüneli mesajlarını ve haber kaynağını kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyun. Twitter‘da, profilinizi ve paylaştıklarınızı olduğu kadar, sizi takip edenleri de kötü amaçlı bağlantılara karşı koruyun.

ESET NOD32 Antivirus 32-bit buradan indirebilirsiniz.

Son Sürümü: ESET NOD32 Antivirus 9.0.375.1

Boyutu: 89.42 MB

Lisans: Deneme (30 günlük)

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 64-bit

Üretici: ESET

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ESET NOD32 Antivirus (64 Bit) Son Sürüm Türkçe İndir – Antivirus ve Antispyware Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status