August 17, 2022


Android İçin ESET Mobile Security (APK)

eset-mobile-security-indir-android-apk-mobil-guvenlik-ve-antivirus-programiESET Mobile Security (.apk), Android telefon ve tabletler için kapsamlı koruma sağlayan gelişmiş bir mobil güvenlik uygulamasıdır. Android dünya çağında en çok kullanılan mobil işletim sistemidir. Bu nedenle Android için tehlikeler diğer mobil sistemlere göre daha çoktur. Android cihazı korumak için bir çok uygulama mevcuttur. Ancak hem Android pil ömrünü etkilemeyen hem de daha sağlam bir koruma için ESET Mobile Security iyi bir seçim olabilir. Yılların tecrübesi ve güvenlik denince akla ilk gelen şirketlerden birisi olan ESET tarafından geliştirilen ESET Mobile Security uygulamayı kesinlikle tavsiye ederiz.

Online alışveriş veya diğer işlemler artık akıllı telefonlar veya tabletler üzerinden yapılmakta. Bu yüzden bu alanda tehlike daha çok demek olur. Android telefon ve tablet üzerinde güvenle internet keyfi yaşamak için kanıtlanmış ve güçlü Antivirus koruması ve Kimlik Avı Koruması ile kişisel bilgilerinizi korur. Android mobil cihaza zarar veren ve kimlik bilgilerinizi çalmaya çalışan zararlı yazılımlara karşı koruma sağlar. Böylece internette daha güvenle gezinebilir ve önemli işlemlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Kimlik avı dolandırıcılığına karşı nasıl önlem alırım diyorsanız işte cevabı: ESET Mobile Security.

ESET Mobile Security uygulaması Android mobil cihazı korumanın yanı sıra kaybolduğu zaman bile kişisel bilgilerinizi korur. Nasıl mı? Proaktif Anti-Theft, eğer biri cihazınızdaki verilere ulaşmaya çalışırsa kameralardan görüntü alarak bunları my.eset.com adresine gönderir ve cihazınızı kilitler. Artık telefon veya tabletim çalındığı zaman bilgilerim ne olacak diye dert etmezsiniz.

Bunların yanı sıra ESET Mobile Security uygulaması SMS & Arama Filtreleme özelliği ile arama ve mesajlar üzerinde düzenleme imkanı sunar. Aramasını istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz. Ayrıca spam SMS-mesaj veya rahatsız edici reklam içeren mesajları engellemek için de yardımcı olacak. Evet artık kontrol sizin elinizde. İstemediğiniz numaralardan arama ve mesaj gelmeyecek artık.

ESET Mobile Security ana özelliklerine bakacak olursak; Antivirus, Gerçek Zamanlı Tarama, Uzaktan Kilitleme, Uzaktan Siren, GPS Yer Tespiti ve
Tablet Desteği. Bu özellikle ücretsiz sürüm ile sunulmaktadır. Eğer uygulamayı Premium sürüme yükseltirseniz Kamera Görüntüsü, Düşük Pil Alarmı, SIM Eşleştirme, SMS & Arama Filtreleme, Uzaktan Silme, Proaktif Anti-Theft, Kimlik Avı koruması, Ekran Mesajı ve Yer İzleme özelliklerini bulacaksınız. Seçim sizin!

ESET Mobile Security APK Dosyası Android Cihaza Nasıl Yüklenir?

  1. ESET Mobile Security’nin eski versiyonunu kaldırın (yüklüyse).
  2. Aşağıdaki indirme bağlantısından indirin ve ESET Mobile Security .apk dosyasını cihazınıza yükleyin. Bilinmeyen kaynaklardan kuruluma izin verin (Ayarlar -> Güvenlik -> Bilinmeyen kaynaklar).
  3. Mevcut kullanıcı adı ve parolanızı girerek yeni ve geliştirilmiş ESET Mobile Security tam sürümünü etkinleştirin.

Son Sürüm: ESET Mobile Security 3.2.4.0

Boyutu: 9.7 MB

Lisans: Ücretsiz deneme sürümü

Dil: Türkçe

Sistem: Android 2.3 ve üzeri

Üretici: ESET

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

"ESET Mobile Security (APK) İndir – Android Mobil Güvenlik ve Antivirüs Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status