Android İçin ESET Mobile Security & Antivirus

eset-mobile-security-indir-android-apk-mobil-guvenlik-ve-antivirus-programiESET Mobile Security & Antivirus, Android telefon ve tabletler için kapsamlı koruma sağlayan gelişmiş bir mobil güvenlik uygulamasıdır. Android dünya çağında en çok kullanılan mobil işletim sistemidir. Bu nedenle Android için tehlikeler diğer mobil sistemlere göre daha çoktur. Android cihazı korumak için bir çok uygulama mevcuttur. Ancak hem Android pil ömrünü etkilemeyen hem de daha sağlam bir koruma için ESET Mobile Security iyi bir seçim olabilir. Yılların tecrübesi ve güvenlik denince akla ilk gelen şirketlerden birisi olan ESET tarafından geliştirilen ESET Mobile Security uygulamayı kesinlikle tavsiye ederiz.

Online alışveriş veya diğer işlemler artık akıllı telefonlar veya tabletler üzerinden yapılmakta. Bu yüzden bu alanda tehlike daha çok demek olur. Android telefon ve tablet üzerinde güvenle internet keyfi yaşamak için kanıtlanmış ve güçlü Antivirus koruması ve Kimlik Avı Koruması ile kişisel bilgilerinizi korur. Android mobil cihaza zarar veren ve kimlik bilgilerinizi çalmaya çalışan zararlı yazılımlara karşı koruma sağlar. Böylece internette daha güvenle gezinebilir ve önemli işlemlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Kimlik avı dolandırıcılığına karşı nasıl önlem alırım diyorsanız işte cevabı: ESET Mobile Security.

ESET Mobile Security & Antivirus uygulaması Android mobil cihazı korumanın yanı sıra kaybolduğu zaman bile kişisel bilgilerinizi korur. Nasıl mı? Proaktif Anti-Theft, eğer biri cihazınızdaki verilere ulaşmaya çalışırsa kameralardan görüntü alarak bunları my.eset.com adresine gönderir ve cihazınızı kilitler. Artık telefon veya tabletim çalındığı zaman bilgilerim ne olacak diye dert etmezsiniz.

Bunların yanı sıra ESET Mobile Security uygulaması SMS & Arama Filtreleme özelliği ile arama ve mesajlar üzerinde düzenleme imkanı sunar. Aramasını istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz. Ayrıca spam SMS-mesaj veya rahatsız edici reklam içeren mesajları engellemek için de yardımcı olacak. Evet artık kontrol sizin elinizde. İstemediğiniz numaralardan arama ve mesaj gelmeyecek artık.

ESET Mobile Security & Antivirus ana özelliklerine bakacak olursak; Antivirus, Gerçek Zamanlı Tarama, Anti-Theft – SMS İle tetiklenen Uzaktan kilitleme, Uzaktan Siren Çalma, GPS ile Yer Belirleme ve Uzaktan silme özellikleri ve Tablet Desteği. Bu özellikle ücretsiz sürüm ile sunulmaktadır. Eğer uygulamayı Premium sürüme yükseltirseniz Kamera Görüntüsü, Düşük Pil Alarmı, SIM Eşleştirme, SMS/MMS/Arama engelleme, Uzaktan Silme, Proaktif Anti-Theft, Kimlik Avı koruması, Ekran Mesajı ve Yer İzleme özelliklerini bulacaksınız. Seçim sizin!

Ayrıca Google Play Store üzerinden indirmeden doğrudan apk dosyasını indirin: ESET Mobile Security (APK) İndir

Boyutu: 9.7 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Android 2.3 ve üzeri

Üretici: ESET

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ESET Mobile Security & Antivirus İndir (Android) Mobil Güvenlik ve Antivirüs Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status