August 13, 2022


Ücretsiz Ses Kalitesini Artırma Programı

AntiAlias VST, anti-aliasing eklentisi ile ses kalitesini artırmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. AntiAlias ​​VST, ses dosyalarınızın kalitesini önemli ölçüde artırmanıza olanak tanıyan kullanışlı bir eklentidir; bu, girişten diğer adlandırmayı kaldırmanıza olanak tanıyan yüksek kaliteli bir mastering efekti sağlar.

Bir dijital kayıtta bulunan Nyquist frekansının üzerindeki tüm harmonikler antialiasing olarak sınıflandırılır. Bu daima istenmeyen seslere, gürültülere neden olur. Yüksek kaliteli, aşırı örneklemeli dijital filtreli hoparlörler ve stereo cihazlar bunu ortadan kaldırır, ancak bu, tüm medya oynatma donanımı için söylenemez.

İstenmeyen sesleri temizleyerek ses kalitesini artırın

AntiAliast VST ile ses kompozisyonunu oluştururken aliasing’i güvenle kaldırabilirsiniz, böylece daha sonra bilgisayarınızı veya stereo’nuzdan kurtulmanız gerekmez. Bu eklentiyle, PC’lerin ve stereoların bu istenmeyen sesleri temizlemesini beklemek yerine oluşturulma anında diğer adları filtreleyerek kaliteli ses ortaya çıkarmak için yardımcı olacaktır.

AntiAlias ​​VST 5.6.0, Windows işletim sistemi / platformu için ücretsiz olarak lisanslanmıştır. AntiAlias ​​VST, tüm yazılım kullanıcıları için (Freeware) ücretsiz olarak karşıdan yüklenir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • kadim
    19 Ekim 2013

    İndirdim kurdum ama çalışmadı, 2 kere denedim program yok bilgisayarda, sistemim win 7

"ES AntiAlias 4.0.6 İndir – Ses Kalitesini Artırma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status