Windows için taşınabilir ücretsiz şifre yöneticisi

Enpass Portable yükleme olmadan çalışan ücretsiz şifre yöneticisi. Enpass çevrimiçi (online) ve çevrimdışı (offline) şifre yönetimini birleştiren bir şifre yöneticisidir. Ücretsiz olarak indirebilir ve tamamen yerel olarak çalıştırabilirsiniz. Hesap oluşturmanıza gerek yoktur, hiçbir abonelik gerektirmez ve tüm veriler bilgisayarınızda yerel olarak saklanır.

Başka cihazlardan şifrelerinize ulaşmak isterseniz, bulut depolama servislerinde şifre veritabanını saklayabilirsiniz. Senkronizasyon özelliği sayesinde bulut servisinden şifrelere erişim sağlayabilirsiniz. Tabi ki bu durum isteğe bağlıdır. Enpass masaüstü sürümü, sınırlı değildir ve kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

Enpass Portable

enpass-portable-indir-windows-mac-icin-ucretsiz-tasinabilir-sifre-yoneticisi

Enpass taşınabilir sürümü masaüstü sürümüyle aynı işlevselliğe sahiptir. Enpass taşınabilir sürümünün yüklenmesi gerekmez. Windows veya Mac cihazlarda çalışır. Enpass portable sürümünün tek indirme dosyası hem Windows hem de Mac sistemler içindir. Aşağıdaki indirme bağlantımızda hem Windows hem de Mac sistemlere indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Enpass Portable programını ilk başlattığınızda veri konumunu almak istenir. Bilgisayarınız üzerinde verilerin kaydedileceği bir konum seçin. Eğer zaten Enpass verilerin yedeğini olsa bile yeni bir konum almak gerekir unutmayın. Sen verilere erişmek için daha sonra daha sonra bu yedeği ithal edebilir. Konumu hatırlamak için programı ayarlayabilirsiniz.

Veriler için sonradan bir ana şifre ayarlamanız istenir. Bu yoldan sonra, şifre yöneticisini kullanarak başlayabilirsiniz. Bu program sayesinde hem şifre üretebilir hem de şifrelerinizi tek bir yerden kontrol edebilirsiniz.

Enpass (Portable) programı 61 MB dosya boyutuna sahiptir. Windows 10, 8.1, 8, 7 ve Mac OS X 10.8 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Enpass (Portable) İndir – Windows / Mac İçin Ücretsiz Taşınabilir Şifre Yöneticisi" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status