August 15, 2022


Winamp ses kalitesini artırma eklentisi

Enhancer Winamp Plugin winamp yaması ile Winamp programından çok daha iyi kalitede ses alabilirsiniz. Gelişmiş ses efektleriyle müzik dinlemeye farklı güzellikler katıyor.Ücretsiz.

Bas ve tiz seslerde eksiklik, müzik keyfinizi bozan ses uyumsuzlukları… Winamp’ın sesi müzik kulağınıza uyumsuz geliyorsa; çözüm, sesleri sizin isteğinize göre manüel veya otomatik olarak rafine eden Enhancer.

Bu ücretsiz eklenti, şarkıların tınısını kaydırma çubuklarının pratikliği ile iyileştirmeyi vaat ediyor. Kaydırma çubukları ile şarkılarınızın ses seviyesini, bas ve tiz ayarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ses optimizasyonu
CTRL+P tuş kombinasyonu ile Winamp’ın seçenek menüsünü açıyoruz ve yandaki menüden “DSP/Effect”i seçiyoruz.

Karşımıza çıkan seçeneklerden “Enhancer”ı işaretledikten sonra, alt kısımda “Configure active plug-in” düğmesi ile Enhancer’ı başlatıyoruz. Şimdi kontrol bizde: Müziğimizi ister manüel olarak, ister eklentiye dâhil edilen hazır ayarlardan birini seçerek değiştirebiliriz. Hazır ayarlara ulaşmak için, “Preset” seçeneğini işaretliyoruz. Bu noktadan sonra bize, müziğimize (ve zevkimize) uygun olan ayarlardan birini seçmek kalıyor. Örneğin, HipHop türü müzik için “Drums boost” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Boyut: 104 Kb

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • selxuk
    8 Ağustos 2010

    Kardeş Çok Saol Mükemmel 😀

"Enhancer Winamp Plugin 017 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status