enhancemy8-indir-EnhanceMy8 Free, Seriousbit tarafından Windows 8 için hazırlanmış ve bakımlı bir araçtır. Bu uygulama ile Windows 8 bilgisayarınızı daha hızlı yanıt verebilir hale getirebilir ve çok daha hızlı yapabilirsiniz. Ücretsiz pek çok ince ayar aracı içerir; Disk Temizleyicisi, Birleştirici, Sistem Bilgisi, Sistem Araçları, Güvenlik Tweaks ve diğerleri.

EnhanceMy8’i şimdi indirin ve Windows 8 bilgisayarınızın performansını değiştirin. Ancak ücretsiz sürüm, ücretli sürümün sunduğu araçların hepsini kapsamaz.

EnhanceMy8 Free

Windows 8’i mükemmel bir durumda tutmak için gereken her şeyi sağlayan faydalı bir sistem bakım ve hızlandırma programıdır. Sisteminizi Windows 8’e yükselttiyseniz, ancak sistem istediğiniz gibi ayarlamayı kolaylaştıracak bir araç arıyorsanız, EnhanceMy8 bu işi iyi yapabilir.

SeriousBit EnhanceMy8 Free, sistem değişiklikleri yapmadan önce geri yükleme noktaları oluşturmanızı sağlar ve başlangıçta çalışan uygulamaları hızlı bir şekilde değiştirmenize, çalışan işlemleri tanımlamanıza ve bunları orijinal uygulamalara bağlamanıza ve yapabileceğiniz WIndows’a özgü ayarları ve özellikleri etkinleştirmenize veya devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Düzenlenen araçlara derinlemesine ayak uydurmasanız bile, uygulamanın ana ekranı PC’iniz ve bileşenleri hakkında bir çok değerli bilgiyi gösterir.

Birçok sistem düzeltme ve bakım aracı gibi EnhanceMy8, dahili araçlar ve menülere gömülü olan yerleşik Windows seçeneklerine hızlı erişim sunar. Örneğin EnhanceMy8, tek tıklamayla Disk Temizleme ve Disk Birleştiricisi, Güvenlik araçları ve seçenekleri ile Charms Bar’da ve menülerinde gömülü diğer seçenekler sunar. Uygulamanın iki sürümü vardır – bazı özellikleri sınırlayan ücretsiz sürümü ve her şeyin kilidini açan bir Pro sürümü. Ücretli sürümde mevcut seçeneklere gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını anlamak için ücretsiz sürümü deneyin.

EnhanceMy8 Free ücretsiz sistem ayar ve performans iyileştirme programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemlerle uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Programın dosya boyutu 12.8 MB’dır.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"EnhanceMy8 Free İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status