August 13, 2022


Ücretsiz dosya ve klasör şifreleme programı

EncryptOnClick, kendi tecrübeli veri güvenlik görevlisi ile başkalarından güvenli bir şekilde saklamak istediğiniz dosyaları saklamanızı sağlayan ücretsiz dosya ve klasör şifreleme programıdır. Önemli veya kişisel dosyalarınızı meraklı gözlerden saklamak, başkalarının ulaşmasını engellemek için gizlemek veya şifrelemek en iyi çözümlerden biridir. Bunun için kullanımı kolay ve ücretsiz bir dosya ve klasör şifreleme programı arıyorsanız EncryptOnClick yazılımını deneyebilirsiniz.

Program çok güvenli bir şifreleme yöntemi de kullanılır (256 bit AES şifreleme). Dosyalar sıkıştırma yapılarak hem de şifrelenir ve hem de daha küçük bir dosya boyutu elde edilir. Bu sayede fazla yer kaplamadan dosyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Şifre korumalıdır. Programa giriş yapmak içinde şifrenin girilmesi gerekir. Tek bir dosyayı veya bir klasördeki tüm dosyaları şifreler. Tek tek dosyaları şifrelemek yerine, şifrelemek istediğiniz tüm dosyaları bir klasörde toplayarak kolayca şifreleme yapabilirsiniz.

Dosya adlarını şifrelemek için seçenek (SecureZip uyumlu) vardır. Arabirimi kullanması çok basittir. Ne yapmanız ve nasıl yapmanız gerektiğiniz hemen öğrenebilirsiniz. USB anahtarı üzerinde kullanılabilir. EncryptOnClick programını USB flash disklerde taşıyabilir ve diğer bilgisayarlarda kurulum olmadan direkt çalıştırabilirsiniz. Tam Unicode etkin olduğundan herhangi bir dilde dosya adı şifrelenebilir. Dosyalar, doğru şifre kullanılması koşuluyla, WinZip 9 ve üstü kullanılarak açılabilir ve şifrelerini çözebilir.

EncryptOnClick Bilgileri

Sürüm: EncryptOnClick 1.6.0.0

Boyut: 2.27 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"EncryptOnClick İndir – Ücretsiz Dosya ve Klasör Şifreleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status