October 5, 2022


Antivirüs, Kötü Amaçlı Yazılım ve Güvenlik Duvarı Programı

Emsisoft Internet Security, Antivirüs, kötü amaçlı yazılım ve güvenlik duvarını bir araya getiren eksiksiz bir güvenlik çözümüdür. PC’nizi temizler ve virüsler, casus yazılımlar, truva atları, adware ve solucanlar dahil tüm İnternet tehditlerine karşı güçlü bir güvenlik duvarı ile güçlendirerek tam bir koruma sağlar.

Program, İnternet’de sörf yaparken, dosyaları gelecek tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma ve her türlü kötü amaçlı davranışları engellemek olmak üzere üç katmanlı bir önleme motoru kullanmaktadır. Sörf Koruma özelliği, hileli ve tehlikeli web sitelerine erişimi engellerken, Gerçek Zamanlı Dosya Koruması dosyalarınızı ve belgelerinizi gerçek zamanlı olarak her türlü zararlı yazılım için tarar. Davranış Engelleyicisi, çalışan tüm işlemleri tarar, izler ve potansiyel tehditleri gösterebilecek şüpheli davranışları izler. İleri düzey kullanıcılar, izlenecek davranış türlerini özelleştirebilir.

Emsisoft Internet Security, zararlı yazılımlara ve virüslere karşı korunmanın yanı sıra tam özellikli, akıllı bir güvenlik duvarı da içerir. Güvenlik duvarı, ağınızı işlevsel tutarken sizi rahatsız etmemek için gereksiz uyarıları en aza indirgemek üzere tasarlanmıştır.

Emsisoft Internet Security sistem bilgileri:

Boyut: 256.4 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Emsisoft Internet Security 32 – 64 Bit İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status