August 15, 2022


Ücretsiz Zihin Haritası Oluşturma Programı

Güçlü çizim araç setini bir arada bulunduran bu sezgisel uygulama, sayısız şablonu kullanarak zihin haritası, beyin fırtınası diyagramları, çizim haritaları ve daha fazlasını oluşturmayı sağlar. Edraw Mind Map, akış şemaları, organizasyon şemaları, ağ veya iş diyagramları gibi çeşitli diyagram çizimleri oluşturmaya yardımcı olmak için özel olarak geliştirilmiş ücretsiz bir yazılım uygulamasıdır.

Program önceden hazırlanmış küçük resim ve temalar arasından seçim yaparak kolayca iş akışı diyagramları çizmek için kolay kullanımlı bir arayüz sağlar. Çizgi rengi ve stili, gölge açısından ayarlamalar yapma yeteneğine sahiptir. Bağlayıcı ve diğer detaylı ayrıntıların rengini ayarlama imkanı sağlar.

EDraw Mind Map Free programına  VDX veya VSD dosya biçimlerini içe aktararak farklı şekiller veya şemalar ekleyerek düzenleme yapabilirsiniz. Dilerseniz hazır şemaları kullanarak kısa zamanda diyagram oluşturabilir veya sıfırdan kendine özgü diyagramlar oluşturmak mümkündür. Program içerisinde kolayca düzenleme imkanı sunar. Konumları kolayca sürükleyin ve konuma bırakabilir, şekilleri döndürebilir, hizlama ve gruplandırma yapabilir veya mesajlar ekleyebilirsiniz.

Zihninizden geçirdiğiniz projeleri düzenli bir şekilde yapmak için bu program ile her şeyi görsel olarak oluşturun. Program gelişmiş özelliklere sahiptir. Haritalara bağlantı noktaları ekleme, taşıma, silme veya kaldırma işlevleri sağlar. Oklar veya diğer çizgiler ekleme ve serbest biçimli eğriler çizme imkanı sağlar. Yani anlayacağınız zihin haritası oluşturmak için her türlü düzenleme ve çizme araçları içermektedir.

Çizim alanını istediğiniz boyutta kırpma, çizgiler, dikdörtgenler, kareler ve elipsler ekleme ve çeşitli nesneler çizmek için işinize yarayacak her türlü aracı bulmak mümkündür.

Edraw Mind Map Free ile hazırlayacağınız zihin haritası, diyagram veya şemaları FTP sunucusuna yükleyebilir veya BMP, JPEG, PNG, GIF, WMF, EMF, PDF, PPT, DOC, CSV, HTML veya SVG biçimlerinde bilgisayara kaydetmek mümkündür.

EDraw Mind Map Free bilgileri

Boyut: 35.96 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"EDraw Mind Map Free İndir – Ücretsiz Zihin Haritası Oluşturma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status