August 14, 2022


Windows için Ücretsiz Sekmeli Not Defteri Programı

EditPad Lite, standart Windows Not Defteri’ni değiştirebilen sekmeli bir metin düzenleyicisi. Bir seferde birden fazla dosyayı düzenlemenizi sağlayan sekmelere ek olarak, program, özelleştirilebilir metin düzenleri, tıklanabilir URL’ler, RegEx ile gelişmiş arama ve diğer gelişmiş özellikler sunar.

EditPad Lite ayrıca sık kullanılan metin veya kod parçacıklarınızı depolamak ve bunları hızlıca mevcut belgeye eklemek için kullanabileceğiniz bir Klip Koleksiyonu sunar. Taşınabilir bir kurulum kurulum sırasında kullanılabilir.

Genel özellikleri;

  • EditPad’de istediğiniz sayıda dosyayı istediğiniz zaman açabilirsiniz.
  • Sekmelerini tıklayarak açık dosyalar arasında değişiklik yapabilirsiniz. Çakışan pencerelerin yığınlarıyla hiçbir güçlük çekilmez.
  • EditPad’in sınırsız geri alınıp tekrar çalışmasının keyfine varacaksınız. Dosyayı kapatmadığınız sürece, değişiklikleri kaydettikten sonra değişiklikleri geri alabilirsiniz.
  • EditPad, UNIX (yalnızca LF) ve Mac (yalnızca CR) metin dosyalarını okur ve yazar (tabii ki DOS / Windows CR + LF dosyalarına ek olarak).EditPad ile, eski kod sayfalarının çeşitliinde kodlanmış Unicode metin dosyalarını ve metin dosyalarını doğrudan düzenleyebilirsiniz. EditPad tüm Windows ve ISO-8859 kod sayfalarını, ayrıca DOS, KOI8 ve EBCDIC kod sayfalarının geniş bir seçimini destekler. Bu, EditPad’in bir Windows veya Linux bilgisayara, eski bir DOS PC’ye veya bir IBM anabilgisayara kaydedilmiş olsun herhangi bir metin dosyasını düzenleyebileceği anlamına gelir.
  • Birçok yazdırma ayarını belirleyebilirsiniz: yazı tipi, kenar boşlukları, üstbilgi / altbilgi vb. hemen baskı önizlemesindeki efektleri görün.
  • EditPad penceresini tüm diğer pencerelerin üstünde tutma seçeneğine sahipsiniz.
  • Açılan son 16 dosyayı listeleyen yeniden aç menüsü.
  • EditPad, sistem panosunda, EditPad kapatıldığında bile görünür kalacak bir simge koyar. Bu şekilde, EditPad’e her zaman çalışmaya devam etmeye gerek kalmadan kolay ve hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Bunu beğenmediyseniz elbette bu özelliği devre dışı bırakabilir ve EditPad’i normal bir Windows uygulaması gibi davranabilir hale getirebilirsiniz.

Sonuç olarak EditPad Lite, kompakt genel amaçlı bir metin editörüdür. Her tür düz metin dosyasını kolayca düzenlemek için EditPad Lite’yı kullanın. EditPad Lite, metnin esintisini düzeltmek için gerekli tüm özelliklere sahiptir.

EditPad Lite Sistem Bilgileri

Boyut: 9.1 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Just Great Software Co. Ltd.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"EditPad Lite İndir – Ücretsiz Sekmeli Metin Editörü" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status