August 17, 2022


Windows için Ücretsiz Basit Ağ İzleyicisi

EasyNetMonitor, yerel ağdaki ve İnternet ana bilgisayarlarındaki bilgisayarları izlemek için küçük ve ücretsiz bir yardımcı programdır. İşlevselliğini doğrulamak için bir IP adresi ve İnternet sitesini açmanın basit ve kullanışlı bir yolu. Uygulama, Windows başladığında autorun’a eklenebilir. Ayarlarda, uzak kaynağın taranacağı zaman aralıklarını belirtebilirsiniz. Tüm bilgiler günlük dosyasına kaydedilir. Ayrıca, her adres el ile ping işlemi yapılabilir.

Aracın çalışması çok basittir. Uygulamayı çalıştırdığınızda otomatik olarak minimize modunda çalışacak, böylece sistem tepsisinde üzerindeki konumu bakmak isteyebilirsiniz. Simgeyi tıklatarak izlenen ana bilgisayarların listesine yeni bir bilgisayar ekleyebilirsiniz. İlginçtir, IP adresini manuel olarak girmeniz gerekmez (ancak yapabilirsiniz); ağda temsil eden sözlü bilgisayar adını girmeniz yeterlidir. Birkaç dakika sonra otomatik olarak başlatılan “ping” işlemi, verilen ev sahibinin tarafımızdan gelen sinyallere olan tepkisini sürekli olarak kontrol eder.

Bu temelde, durum ana listedeki bilgisayar simgesinin yanında oluşturulur (kırmızı bağlantı yok demektir ve yeşil etkili bir iletişim anlamına gelir).

Sonuç olarak EasyNetMonitor, adından da anlaşılacağı gibi basit bir ağ izleme programıdır. Daha önce girilen bilgisayarların mevcut olup olmadığını (veya en azından onlarla PING bağlantılarını kontrol ederek ulaşılabilir durumda) araç çubuğundan kontrol edebileceksiniz.

EasyNetMonitor Sistem Bilgileri

Boyut: 246 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Nicekit Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"EasyNetMonitor İndir – Ücretsiz Windows Bilgisayar Ağ İzleyicisi" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status