October 5, 2022


IDM Alternatifi Ücretsiz İndirme Yöneticisi

İndirme yöneticileri dediğimizde aklımıza ilk gelen popüler indirme yöneticisi İDM (İnternet Dowload Manager) programıdır. Her türlü dosyayı, videoyu, film yada aklımıza gelecek her çeşit dosya indirme işleminde ilk akla gelen programdır. Ancak ücretli olan programı belli bir süre deneme sürümü olarak kullanabiliyoruz. Daha sonra kullanmak için ya satın almamız gerekiyor yada emeğe saygıyı bir kenara bırakıp Crack’li olarak indirip kullanabilirsiniz.

Ancak indirme işlemlerini yapmak istiyor ve para vermek istemiyorsanız ise o zaman alternatif programlara yönelmenizi tavsiye ediyorum. EagleGet programı bu alternatiflerden birisidir. Ayrıca Türkçe arayüze sahiptir ve tamamen ücretsizdir. İndirme işlemlerinizi bu araç ile yapabilirsiniz.

EagleGet, tüm dosya ve medya dosyalarınızı hızlıca indirmek ve yönetmek için kullanabileceğiniz bir indirme yöneticisidir. Standart programların ve dosyaların indirilmesine ek olarak, Eagle Get, Vimeo ve diğer birçok popüler video sitelerinden videoların indirilmesi için entegre tarayıcı desteği sunar. Ayrıca, bir anahtar kelime araştırmasına dayalı videolar bulabilen ve onları hızlı bir şekilde indirmenize izin veren “Video Sniffer” ile birlikte kullanılabiliyor.

EagleGet, dosyalarınızı birkaç parçaya bölüp onları eşzamanlı olarak aktararak indirme işlemlerini hızlandırmak için gelişmiş çok parçacıklı teknolojiyi kullanır, böylece indirme hızını 6 kat arttırmaktadır.

Alternatif İndirme Yöneticileri:

İnternet Dowload Manager İndir

Free Download Manager İndir

EagleGet sistem bilgileri:

Boyut: 6.2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"EagleGet Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status