August 14, 2022


Resimlerden ekran koruyucu yapma, slayt gösterisi hazırlama programı

e2eSoft Pictures ScreenSaver indirŞuan piyasada milyonlarca ekran koruyucu yapma programları mevcuttur. Kendi özel ekran koruyucunuz olmasını istemez misiniz? Bilgisayarınızda yüklü resimlerin, ekran koruyucu olarak ekrandan geçmesi iyi olmaz mı? e2eSoft Pictures ScreenSaver tam da bu iş tasarlanmış ücretsiz ekran koruyucu programıdır.

e2eSoft Pictures ScreenSaver programını çok beğendim. Mükemmel özellikler sunuyor. Resimleri slayt gösterisi halinde “ekran koruyucu” yapmanızı sağlıyor. Resim geçişleri için efekt eklemeyi destekliyor. Resim geçişlerini dilediğiniz efektleri verebilirsiniz.

Resim geçişlerine slayt gösterisinde olduğu gibi efekt verebilirsiniz. Bir anlam da Pictures ScreenSaver, slayt gösterisi hazırlama programı da diyebiliriz.

Pictures ScreenSaver kısaca özelliklerine değinecek olursak; yüzlerce harika slayt efektleri ile muhteşem geçişler yapabilirsiniz. En önemlisi ise 3D geçiş efektleri destekliyor olmasıdır. Belirli bir klasördeki tüm resimler ile “slayt gösterisi” yapabilirsiniz. İstediğiniz efektleri seçmekte özgürsünüz. Seçenekler kısmından resim klasörünü ve görüntüleme süresini ayarlayabilirsiniz. Programın tek kötü tarafı ise İngilizce dili destekliyor olması. Türkçe dil desteği şimdilik mevcut değil.

Sonuç olarak; e2eSoft Pictures ScreenSaver programı çok faydalı özellikler sunuyor. Bir klasöre istediğiniz resimleri atın ve program arayüzünden bu klasörü ve görüntülenme süresini seçin. Başka herhangi bir ayar yapmadan tüm resimlerinizden anında slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz.

e2eSoft Pictures ScreenSaver programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ile uyumludur.

Boyutu: 8.85 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"e2eSoft Pictures ScreenSaver 1.1 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status