August 15, 2022


DVD PixPlay: Slayt CD/DVD Hazırlama Programı

DVD PixPlay, DVD oynatıcılar için slayt DVD’leri oluşturmayı sağlayan kaliteli bir program. Fotoğraflar, videolar ve müzikler ile harika slayt gösterileri oluşturabilirsiniz.

Sürekli tatile giden bir çift misiniz? Önemli anlarınızı ölümsüzleştirmeyi seviyor musunuz? Çektiğiniz fotoğraf, videolar ve müzikler ile DVD slayt gösterisi hazırlayın. Evinizdeki veya iş yerinizdeki DVD oynatıcı ile hazırladığınız DVD’yi takın ve anın tadını çıkarın. Önemli günlerde sevdikleriniz için güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Arkadaşınız, sevgiliniz, aileniz veya herhangi birileri için slayt hazırlamak ve bunları DVD oynatıcılarda izlemek istiyorsanız bu kaliteli program size yardımcı olacak.

JPEG, GIF, BMP, PNG görüntü dosyaları, CRW, NEF kamera görüntüleri, AVI, MPEG, MOV, MP4, FLV video dosyaları ve MP3, WMA, WAV ses dosyalarını birleştirerek muhteşem slayt gösterisi hazırlayın. Yaptığınız slayt gösterilerini DVD, VCD, SVCD, XVCD, XSVCD, MPEG, MP4, WMV ve AVI (DivX, Xvid) olarak kullanabilirsiniz.

DVD PixPlay indir-dvd-slayt-hazirlama-programi

DVD PixPlay, basit kısa film hazırlama programı olarak da düşünebilirsiniz. Yüzlerce geçiş efektleri ile muhteşem geçişler yapabilirsiniz. Fotoğraf, video ve müzik dosyaları ile keyifli slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz.

Öğrencileriniz için hem eğlenceli hem de öğretici, eğitim slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz. Okuldaki veya üniversitedeki DVD oynatıcılarda izleyebileceğiniz slayt DVD’ler oluşturabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek pek çok şey için bu programı kullanabilirsiniz.

DVD PixPlay son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"DVD PixPlay 4.01 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status