Bulut Dosya Depolama/Yedekleme Programı

Dropbox, bulut dosya depolama/yedekleme, senkronizasyon ve dosya paylaşımı yapmayı sağlayan ücretsiz program. Dropbox uygulaması bulut depolamayı sağlıyor. Yani dropbox içine yerleştirdiğiniz dosyalara her yerden ulaşabilirsiniz. Online yada PC den rahatlıkla dosyalarınıza ulaşabilirsiniz. Mesala farklı yerlerde iki tane PC niz olsun. İki bilgisayara da Dropbox masaüstü uygulamasını yükleyin. Dropbox içerisine attığınız her dosyayı farklı yerlerde ki bilgisayarlar dan da ulaşabilirsiniz. Diğer bilgisayardan dropbox içerisine yükleyin, başka bir bilgisayardan yüklemiş gibi elinizin altında olur.

Dropbox klasör depolama uygulamalarının en büyük avantajı dosyalarınıza her an ulaşabilmenizdir. Artık dosyalarımı, ya da çalışmalarımı bilgisayarımda unuttum korkusu olmayacak. İnternet üzerinden de rahatlıkla dosyalarınıza ulaşabilirsiniz. Dropbox uygulaması ücretsiz olarak 2 GB depolama alanı sunuyor. Uygun ücretler ile de bu depolama alanını yükseltebilirsiniz. Herhangi boyuttaki dosyalarını senkronize edebilirsiniz.

Dropbox indir-bulut dosya depolama-yedekleme-senkronizasyon

Dropbox programı Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista, XP 32-64 bit, MAC, Linux ile uyumlu çalışır ve farklı işetim sistemlerinde yüklü dosyalarını senkronize edebilirsiniz. Dropbox içerisine yüklediğiniz dosya, ya da yaptığınız değişiklikler otomatik olarak eşitlenir. Ayrıca Dropbox uygulamasının mobil sürümleri de vardır.

Dropbox Bilgileri

Boyutu: 39.46 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Dropbox Son Sürüm İndir – Bulut Dosya Depolama/Yedekleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status