DriverMax: Sürücü yedekleme ve güncelleme programı.

Bilgisayarın sürücülerini güncellemek çok önemlidir. Bir çok bilgisayar kullanıcısı bunu hafife almaktadır ancak bilgisayar kullanımı için en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Donanım ve yazılım sürücüleri güncel olmadığı zaman sistem her an sorun verebilir. Hatta daha kötü sonuçlar bile ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle sürücü güncellemeye özen göstermenizi tavsiye ederiz. Sürücüleri tek tek bulup güncellemek yerine sürücü güncellemeyi daha kolay hale getiren DriverMax gibi programlar kullanabilirsiniz.

DriverMax, Nvidia, Intel, Realtek, video sürücüleri, ses sürücüleri, Ethernet sürücüleri, ses sürücüleri vb en son sürücü güncelleştirmeleri yüklemeleri için bilgisayarınızı tarar ve bunları sizin için yükler.

 DriverMax İle Hangi Sürücüleri Güncelleyebilirsiniz;

Windows XP sistem sürücüleri, Anakartlar, Ağ Bağdaştırıcıları, Video Adaptörleri, Dijital Fotoğraf / Kameralar, MP3 Çalar, USB Aygıtları, Modemler, Klavye, Bluetooth Aygıtları, Windows Vista işletim sistemi sürücüleri, VOIP (Voice Over IP) Telefonlar, CD ve DVD Sürücüler, Ses Kartları, Yazıcılar, Tarayıcılar, Webcam, Sabit Diskler, Kablosuz Aygıtlar ve daha fazlası.

drivermax

Aklınıza Gelebilecek Tüm Üreticilerin Sürücü Güncelleştirmeleri

3Com, Adaptec, AMD, Atheros, BenQ, Brother, Cisnet, Conexant, CXT, D-Link, Genius, Hauppauge, HP, Intel, Leadtek, Lexmark, Logitech, Maxtor, MPC, Nikon, NVIDIA, Olympus, Philips, RealTek, Saitek, Sapphire, Sharp, Sony Ericsson, Toshiba, Western Digital, Acer, Agere, Asus, ATI, Broadcom, Canon, Compaq, Creative Labs, Dell, Epson, Gigabyte, Hewlett-Packard, IBM, Kye, Lenovo, Linksys, Marvell, Motorola, NEC, Nokia, Okidata, PC Chips, Pinnacle Systems, Ricoh, Samsung, Sceptre, Sis Corporation (Silicon Integrated Systems), Texas Instruments, VIA Technologies, Yamaha ve daha fazlası.

DriverMax Bilgileri

Boyutu: 5.70 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"DriverMax Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status