August 14, 2022


DriverEasy: Otomatik Sürücü Güncelleme Programı

DriverEasy, otomatik olarak bilgisayarınızda bilinmeyen sürücüleri algılar ve sürücü indirme sağlar. Ayrıca sürücüleri yedekleme, geri yükleme ve kaldırma için yardımcı olur.

DriverEasy diğer özellikleri; Otomatik bilinmeyen aygıt sürücüleri algılama, Sürücüleri güncel tutar. 1.000.000 donanım sürücü veritabanı. Sürücü yedekleme, geri yükleme ve kaldırma. Daha hızlı Windows Update 2x ~ 5x indirme. Kişisel kullanım için ücretsiz

DriverEasy Kullanımı

DriverEasy programını aşağıdaki indirme linkinden indirin ve yükleyin. Programı çalıştırın ve bilgisayarı taraması için Scan Now düğmesine tıklayın. Driver Easy otomatik tarama yapar ve donanım aygıtlarını analiz eder.

Program sayesinde tüm bilinmeyen ve güncel olmayan sürücüleri bulabilirsiniz. Son sürücüleri almak için “Get Drivers” düğmesini tıklayın. Driver Easy Profesyonel sürümü sürücülerini kaldırın, kolayca yedekleyin, geri yükleyin.

Not: Demo sürümünde sürücü indirme hızı 30 KB/s ile sınırlıdır.

DriverEasy programının Demo sürümüdür. Kısıtlı kullanımdan sonra programı satın alabilirsiniz. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumlu çalışır.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"DriverEasy Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status