August 10, 2022


Driver Fusion: Driver kaldırma, sürücü temizleme için ücretsiz program.

Driver Fusion (Driver Sweeper) bilgisayarınız için komple aygıt ve sürücü çözüm programıdır. Driver Fusion donanım aygıtlarınızı yönetmek ve mümkün olan en kolay şekilde eski sistem sürücülerini tamamen kaldırmaya yardımcı olur.

Driver Fusion ile PC’nizde gelişmiş sistem sürücüsünü kaldırma, hatta bu dosyaları, dizinleri ve normal satıcı uninstallers geride bıraktığı kayıt defteri girdileri tamamen siler ve bilgisayarınızın verimli çalışmasını sağlar. Yeni sürücüleri yüklemeden önce eski sürücüleri kaldırarak PC’nizin maksimal potansiyel ve performansa ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Net ve kullanıcı dostu arayüzü size adım-adım, ses, yazıcı, klavye, fare ve ekran kartı sürücüleri aygıt sürücüleri kaldırılmasında kılavuzluk eder.

Driver Fusion (Driver Sweeper) otomatik olarak kullanılmayan, çelişkili ve istenmeyen sürücüleri dahil olmak üzere Windows aygıt sürücüleri mümkün olan en iyi kaldırma sağlamak için Treexy bulut sürücü veritabanını kullanarak kendi temizleme işlemini günceller. Aygıt kontrol özelliği, herhangi bir donanım aygıtı etkinleştirmek veya devre dışı bırakmayı yeniden sağlayan, kullanımı kolay ve gelişmiş Windows aygıt yöneticisi tanıtır.

Driver Fusion ile cihazların sürücülerini kaldırıp yedeklemek veya geri yüklemek bile mümkün. Ayrıca, aygıt tanımlayıcı özelliği türü, ad ve ‘bilinmeyen aygıt’ olarak ya da sarı bir ünlem / soru işareti bulunan cihazları üreticisi belirlemeye çalışırken size çok zaman kazandıracak.

Program için gerekli: Microsoft .NET Framework 4.0

driver fusion

 

Driver Fusion Bilgileri

Son Sürüm: Driver Fusion 2.2

Boyutu: 5.79 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Phyxion

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Driver Fusion 2.2 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status