August 17, 2022


Ücretsiz ve Türkçe Otomatik Sürücü Güncelleme Programı

Driver Booster Free, eski, eksik veya hatalı sürücüleri güvenli bir şekilde güncellemeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe sürücü güncelleme programı. Eskimiş veya hatalı sürücüler PC performansını önemli ölçüde etkilemektedir. Sürücülerin güncel olması sistem sorunlarını en aza indirmeyi ve bilgisayarın daha istikrarlı çalışmasını sağlayacaktır. Güncellenmesi gereken sürücüleri takip etmek, uygun sürümü indirmek ve yüklemek yorucu bir iştir. Bunun için yardımcı programlar kullanmak her açıdan avantajlıdır.

Driver Booster Free programı bilgisayarınıza kolayca yükleyin ve çalıştırın. Kurulum sırasında seçeneklere dikkat etmenizi tavsiye ederim. Çünkü istemeyeceğiniz ve sürekli sizi rahatsız edecek reklam içerikli araçlar da yükleyecektir. Programı çalıştırdığınız zaman bilgisayarınızda yüklü tüm sürücüleri listeler. Sürücülerin eskimiş, bozuk, hatalı veya güncellenmesi gerektiği ile ilgili bilgileri gösterir. Siz ne yapacaksınız?

Eğer güncellenmesi gereken sürücüler varsa Şimdi Güncelle düğmesine tıklamanız yeterli. Program gerekli olan sürücüleri indirin, yükler ve kurulumunu yapar. Güncelle düğmesine tıklamanız dışında her şeyi otomatik yapmaktadır. Diğer sürücü güncelleme programlarına göre daha kaliteli olduğunu söylemeliyim. Bundan önce başka bir sürücü güncelleme programı kullanıyordum. Bir çok sürücüyü tespit edemiyordu, ayrıca çoğunu da güncel sayıyordu. Driver Booster Free kullandıktan sonra her şeyi farkettim. Bu nedenle size de tavsiyem sürücü güncelleme ile ilgili bir program arıyorsanız kesinlikle Driver Booster Free programını kullanmanızı tavsiye ederim.

driver-booster-free-turkce-indir driver-booster-free-turkce-indir-1

Program sürücü güncellemeye başlamadan önce sistem geri yükleme noktası oluşturur. Olası herhangi bir durum için faydalıdır. Çünkü güncel sürücüler ile PC’niz sıkıntı çıkarabilir.

IObit Driver Booster Free ücretsiz sürücü güncelleme programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Yaklaşık 15 dosya boyutuna sahiptir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Driver Booster Free Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status