October 5, 2022


Dracula Virüs Temizleyici

Dracula Virüs Temizleyici programı sayesinde virüslere karşı güçlü önlemler alabileceksiniz.İnter kullanımı arttıkça virüslerin ve casus yazılımların çoğalması ile internet kullanımı daha da kötü oluyor. Dracula Virüs Temizleyici programı sayesinde internette rahatlıkla sörf yapabileceksiniz.

Dracula Virüs Temizleyici henüz bir antivirüs programı değildir yani gerçek zamanlı koruma sağlayamaz bu nedenle de antivirüs programlarıyla birlikte çalışırken hiçbir sorun yaşamazsınız ancak program tarama sırasında antivirüs programınız virüs bulduğuna dair uyarı verirse çekinmeden virüsü silebilirsiniz. Program taramaya başlamadan önce virüs ihtimali bulunan flash disk, taşınabilir disk vb. bilgisayarınıza takın

Uyarılar:

  • Program herhangi bir şirkete ait değildir, programın tek yazarı Mevlüt AKSU’dur. Program tanıtım amaçlı web sitelerinde yayınlanabilir ancak http://www.yazguven.com kaynak olarak gösterilmelidir.
  • Programın düzgün çalışması için en az Microsoft .Net Framework 2.0 gereklidir. Windows Vista ve Windows 7 yüklü sistemlerde .Net Framework’un daha ileri sürümleri bulunduğu için tekrar indirilmesine gerek yoktur.
  • Aktif koruma, gerçek zamanlı sistem koruması anlamına gelmemektedir.Aktif koruma durumundayken taşınabilir disk veya belleğinizi bilgisayara takmanız durumunda virüs varsa Dracula Virüs Temizleyici sizi silmeniz konusunda bilgilendirecektir. Aktif koruma olmasına rağmen virüs bulunamamış olsa bile açmadan önce Usb Disk Görüntüle formuna göz atmanız tavsiye edilir.
  • Aktif korumanın çalışabilmesi  için aşağıdaki koşulların sağlanması gerekir;

Dracula Virüs Temizleyici Temel Özellikleri

Bilgisayarınızda gereksiz depoLanan Temp ve Prefect vb. dizinlerindeki dosyaları siler. activexdebugger32.exe trojanını bir daha geri gelmemek üzere temizler ve sürücülerimizin paylaşım durumunu önceki haline getirir.

Veri tabanında bulunan virüsleri tanır bu sayede programda yer alan Veri Tabanı Güncelle bağlantısıyla kendini güncelleyerek yeni eklenen virüsleri tanıyabilir.

Sürücü taratma seçeneğinin yanına klasör taratma seçeneği de eklenmiş, bu sayede kullanıcı sadece klasör tarabilir veya sürücü+klasör şeklinde tarama yapabilir.

Boyut: 635 KB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Dracula Virüs Temizleyici 2010 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status