DP Animation Maker: Animasyon hazırlama, hareketli GIF resim yapma.

DP Animation Maker, hareketli resimler (.gif) oluşturmak için tasarlanmış kaliteli bir animasyon hazırlama programıdır. Bu program ile animasyonu web banner veya tebrik kartları hazırlayabilirsiniz. Resimler üzerinde oynamayı seviyorsanız bu program ile resimlere efektler ekleyerek görüntüleri tamamen değiştirebilirsiniz. Grafik tasarımcıları içinde faydalı olacak bir programdır.

DP Animation Maker programı ile masaüstü arka planı için hareketli gif resimleranimasyonlu videolar oluşturabilirsiniz. Masaüstü arka planı için hareketli, animasyonlu ekran koruyucu aramak yerine, kendiniz oluşturun.

DP Animation Maker indir-hareketli gif yapma programi

Hareketli görüntüler, animasyon ve slayt yapmak için yardımcı olacaktır. Görüntülere canlı efektler eklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. DP Animation Maker animasyonlu videolar oluşturma da yardımcı olur. İster iş veya kişisel kullanım için, bu yazılım ile neler oluşturabilirsiniz;

Animasyonlu videolar oluşturmak sadece bir kaç dakikanızı alacak. Web banner, internet siteler için hareketli afişler tasarlayabilirsiniz. Dijital tebrik kartları oluşturmak eğlenceli olacak. Cep telefon arka planı için de hareketli gif resimler yapabilirsiniz. PowerPoint sunumlarını hareketli görüntüler ile daha güzel yapabilirsiniz. Ve daha bir çok amaç için bu programı kullanabilirsiniz.

DP Animation Maker ile hazırlanmış bir akvaryum (Aquarium) animasyonunu izleyebilirsiniz.

DP Animation Maker Bilgileri

Son Sürüm: DP Animation Maker 3.0.5

Boyutu: 13.18 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: DesktopPaints

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"DP Animation Maker 3.0.5 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status