İnternette gördüğünüz her şeyi indirin

DownloadStudio, internetten indirme işlemlerini daha kolay ve hızlı hale getirmeyi sağlayan ücretli bir indirme yöneticisidir. Geliştiricilerin iddiasına göre bir web sitede gördüğünüz her şeyi indirme yeteneğine sahip. İnternetten herhangi bir indirme işlemi için Internet Download Manager alternatifi olarak veya ondan daha iyi olduğunu iddia eden bu programı deneyebilirsiniz.

Peki bu programı her şeyi indirebilir derken neleri kast ediyor? Program, oyun, flash video, müzik, film, TV şovları, fotoğraflar, ses akışları, video akışları (canlı videolar), belgeler, RSS yayınları, bloglar, podcast’ler, web siteleri, eksiksiz FTP siteleri ve daha pek çok şey indirmeyi sağlar. Evet gerçekten de, tarayıcıda gördüğünüz her şeyi indirme yeteneğine sahiptir.

Chrome gibi popüler web tarayıcıların indirme yöneticileri gayet başarılıdır ve bir çok indirme yöneticisi onların hızına yetişemiyor. Ancak DownloadStudio web tarayıcı indirme yöneticilerinden bile daha hızlı indirme yapacağını iddia etmektedir.

DownloadStudio ultra hızlıdır. Bunu popüler tüm web tarayıcılarına ve indirme yöneticilerine karşı test ettik ve hiçbir şey DownloadStudio kadar hızlı değil. Teknoloji bloglarından bir çoğu DownloadStudio yazılımını en iyi indirme yöneticisi olarak seçmiştir ve hatta ödüller bile almıştır. Elbette buna en iyi kararı yine siz vereceksiniz. Deneme sürümünü indirin ve süresi dolana kadar ücretsiz olarak indirin. Eğer gerçekten çok başarılı bulursanız programı satın almayı düşünebilirsiniz.

DownloadStudio aklınıza gelebilecek her türlü web sitesinden indirmeyi destekler. Bulut ve diğer dosya paylaşımlarından, video sitelerine, fotoğraf paylaşım veya sosyal ağlar üzerinden tutunda hemen hemen her web siteden indirme imkanı sağlar. Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera gibi popüler tarayıcılar üzerinde her türlü indirme işlemlerini yapmayı sağlar.

DownloadStudio Bilgileri

Sürüm: DownloadStudio 10.0.3.0

Boyut: 31.82 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"DownloadStudio Son Sürüm İndir – İnternetten Her Şeyi İndirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status