September 29, 2022


Ücretsiz Driver-Sürücü Yedekleme Programı

double-driver-son-surum-indir-ucretsiz-surucu-yedekleme-programiDouble Driver, Windows sistemlerde driver-sürücü yedekleme için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Bilgisayarınızla birlikte gelen sürücü CD’si yoksa veya internet bağlantınız olmadan sürücüleri tekrar yüklemek büyük bir sorundur. Bilgisayara ait sürücüleri yedekleyerek tekrar yüklemek en kullanışlı yoldur. Bir sisteme ait donanım sürücüleri bulmak çok zordur. Uygun sürücüleri bulmak ve yüklemek pek çok zamanınızı alacaktır. Double Driver ile mevcut sürücülerin bir yedeğini alın ve işletim sistemini yeniden kurmak istediğiniz zaman basitçe geri yükleyin.

Double Driver, sisteminizde yüklü tüm sürücüleri görmenizi sağlayan çok basit ve kullanışlı bir araçtır, aynı zamanda driver-sürücü yedekleme yapmanızı sağlar.

Double Driver sisteminizi analiz eder sürücülere ait sürüm, tarih, sağlayıcısı olarak en önemli sürücü ayrıntıları listeler. Bulunan tüm sürücüleri kolayca yedekler ve geri yüklemek için hazır halde tutar.

Double Driver taşınabilir program olduğu kurulum yapmanız gerekmez. Direkt çalıştırın ve sürücülerin yedeğini alın. Her bilgisayarda olması gereken programlardan biridir. Kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederiz.

Son Sürüm: Double Driver 4.1

Boyutu: 2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 8, 7, Vista, XP

Üretici: Budy Setiawan Kusumah

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Double Driver Son Sürüm İndir – Ücretsiz Sürücü Yedekleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status