August 15, 2022


Dosyaları arşivden çıkarmak için ücretsiz arşiv ayıklama programı

İnternet üzerinden dosya paylaşımı yapmak için, dosya boyutlarının küçültülmesi, dosya paylaşımını ve indirme hızını artıracaktır. Bunu yapmak için ise dosya sıkıştırma, arşivleme programlarını kullanırız. Arşivlenen dosyaları da açmak için yine aynı programları kullanabilirsiniz.

Dosyaları arşivden çıkarma için ücretsiz bir program arıyorsanız yardımcı olacak bir programı sizlerle paylaşıyorum.

ExtractNow programı dosyaları arşivden çıkarmak için yardımcı olacak ücretsiz yardımcı programdır. WinRAR, WinZip dosya sıkıştırma ve arşivleme programları ayrıca arşivlenen dosyaları ayıklamak içinde kullanılabilir. ExtractNow programı tam olarak WinZip alternatifi olarak kullanılabilecek arşivlerinden dosyaları çıkarmak için kullanabilirsiniz.

ExtractNow programı bir çok arşiv formatını destekler. Sizin işinize yarayacak olan en popüler arşiv formatlarını desteklediğinden şüpheniz olmasın. Kolayca ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

extractnow

Toplu arşiv çıkarımı için basit ve sezgiseldir. En büyük arşiv formatlarını destekler. Arşivler için klasörleri özyinelemeli olarak arama yapabilirsiniz. Arşiv için doğru şifreyi bulmak için şifre listelerini kullanın. Çıkarma işleminden sonra ne olacağını kontrol etme yeteneğine sahiptir. Dizinleri arşivler için izleyin ve bunları otomatik olarak çıkarın. Ayıklanacak dosyaların listesini hariç tutabilirsiniz. Dosya türü ilişkileri ve bağlam menüleri aracılığıyla Windows Gezgini entegrasyonu sağlar. Lua komut dosyalarını kullanarak gelişmiş özelleştirme desteği içerir.

ExtractNow programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ile uyumludur.

Boyutu: 1.78 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Dosyaları Arşivden Çıkarma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status