Müzik Karıştırma, Kendi Müziğinizi Yapma Programı

DJ lik yapmak isteyen bir çok müzik sever vardır. Kendi müziğini yapmak isteyenler için güzel ve kaliteli bir program. Sevdiğiniz müzikleri karıştırın ve orjinal kendi müziğini yapın.

Program ayrıca ses ve video oynatıcı içerir.

İki katlı bağımsız çalışın. Chorus, Flanger, Gargle, Yankı ve Bozulma gibi etkiler üzerinde tam işlevsellik sağlar. Kendi oynatıcısı ve örnekleyici ses kontrolü var. Ses CD Rip ve WAV ve MP3 kaydetme imkanı sunuyor.

Video dan ses ayıklayarak ve WAV, WMA ve MP3 olarak kaydedebilirsiniz. Karıştırdığınız müzikleri WAV ve MP3 olarak kaydedebilirsiniz. Kolayca video klipleri (DivX, MPEG …) karıştırma.

DJ Music Mixer ayrıca kendi oynatıcısı vardır. Her biri örnekleyici ‘yapılandırılabilir numarası ile birden fazla dosya oynatabilirsiniz. 10-bant ekolayzır ve 12 ön ayarı ile işinizi daha kolay ve daha hızlı yapmanızı sağlar.

DJ Music Mixer ayrıca DivX, MPEG, vb dosyaları karıştırır ve ses dosyaları gibi aynı şekilde video dosyalarını destekler. DJ Music Mixer en belirgin özelliklerinden biri WAV veya MP3 olarak, istediğiniz herhangi bir formatta oluşturduğunuz dosyaları kaydedebilirsiniz.

DJ Music Mixer programı XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 15.37 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 5 Mayıs 2014

    çok güzel

"DJ Music Mixer 4.9 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status