August 14, 2022


DJ Efektör programı

Alkış, gülme, öpücük gibi pek çok efekti özellikle radyo dinlerken fark etmişizdir. Ya da başka yerlerde başka amaçlar için bu efektler lazım olabilir. Bilgisayarınızda bu efektlerin olmasını istiyorsanız DJ Efektör yardımcı olacaktır.

DJ Efektör programında 21 farklı ses efektleri vardır. Ayrıca kendi ses efektlerinizi de bu programa ekleyebilmenizi sağlar.

DJ Efektör 11 ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirin. Kurulum dosyasına çift tıkladığınız zaman, eğer Winzip veya başka bir zip dosyası açma programı yoksa zip dosyasından dosyaları çıkarmak için ilk önce çıkarılacağını konumu seçin ve ardından Unzip seçeneğine tıklayın.

Eğer Windows 10, 8.1 ve 8 sisteme sahip bilgisayara indirdiğiniz zaman sorun yaşayabilirsiniz. Kurulum dosyasına çift tıkladığınız zaman MSVBVM50.DLL eksik olduğundan program başlayamıyor diye uyarı alacaksınız. Sorun değil MSVBVM50.DLL dosyasını indirin ve bu sorunu ortadan kaldırın.

dj-efektor

DJ Efektör 11 yükleme adımlarını geçtikten sonra programı çalıştırın. Kısa gülme, siren, alkış gülme, öksürük, polis düdüğü, patlama, gülme, araba geçiş, öpücük gibi ses efektlerinin isimleri yazılı program aryüzünü göreceksiniz. Hangi efektin çalmasını istiyorsanız ilgili düğmelere tıklayın.

Boyut: 2.81 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

6 Yorum yapıldı

 • turan
  13 Ocak 2011

  ıyı efektör

 • 3 Ağustos 2012

  çok güzel

 • 3 Ağustos 2012

  çok güzel begendim

 • dj_TATLICOCUK
  10 Ağustos 2012

  cok cok guzel bır mekan

 • 14 Şubat 2013

  çok güzel ama daha indiremedim

 • halil
  9 Mayıs 2013

  çok iiyi ha

"DJ Efektör 11 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status