Ses Editörü, Müzik Düzenleme Programı

DJ Audio Editor kolay kullanımlı ve iyi organize edilmiş bir ses editörü uygulamasıdır.

DJ Audio Editor programı sayesinde ses efektleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca bozuk sesleri düzenleyebilirsiniz. Bir çok düzenleme seçenekleri ile bozuk müzikleri daha kaliteli ses yapabilirsiniz. Benzersiz efektleri ile sevdiğiniz şarkıları dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Kendi zevkinize uygun hale getirebilirsiniz.

Ses dosyalarını düzenleyerek kaydedebilirsiniz. Ses dosyasının bir dalga formu veya spektral görünümü ekranda göstererek daha kolay işlemler yapmanızı sağlar.

Düzenlediğiniz müzikleri MP3, OGG, WAV, WMA, AAC, AIFF, FLAC, AMR, M4A, MP2 ve diğer ses formatları olarak kaydedebilirsiniz.

Görsel olarak bir ses dosyasını (Dosyadan Yapıştır, Kes, Kopyala, Yapıştır, Mix yapıştırma, Dosyadan Mix yapıştırma) düzenleyebilirsiniz.

Düşük, Yüksek, Band Pass, Notch Filter, Düşük veya EQ filtre dahil olmak üzere ses dosyaları üzerinde güçlü filtreler ile donatılmıştır.

Amplify, Add Noise, Delay, Flanger, Chorus, Reverb, Invert, Reverse, Fade In/Out, Vibrato, Compressor, Normalize, Expander, Phaser, Time Stretch ve Pitch Shift gibi efektler mevuttur.

DJ Audio Editor programı XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 19.23

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • ali
    29 Kasım 2013

    cok saolun cok tskler

"DJ Audio Editor 4.2 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status