Windows PC’den Tamamıyla Grafik Sürücülerinizi Kaldırın

Display Driver Uninstaller (DDU), sisteminizden AMD / NVIDIA grafik kartı sürücülerini ve paketlerini tamamen kaldırabilmenize yardımcı olabilecek bir sürücü temizleme yardımcı programıdır.

Display Driver Uninstaller (DDU), geride herhangi bir iz bırakmadan AMD, NVIDIA ve İntel grafik kartı sürücülerini ve paketlerini sisteminizden kolayca kaldırmanızı kolaylaştıran ücretsiz bir Windows yazılımıdır. Ücretsiz indireceğiniz araç Türkçe olarak kullanılabiliyor.

Program kullanımı basittir ve otomatik olarak mevcut GPU’nuzu algılar ve bir düğmeye basarak sürücüleri, kayıt defteri anahtarlarını ve ilgili dosyaları silmenizi sağlar. Ayrıca, bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda Windows’un sürücüleri otomatik olarak yeniden yüklemesini engelleyecek ve yeni sürücüler yüklenene kadar genel bir grafik sürücüsü bırakacaktır.

AMD / NVIDIA / Intel video sürücüleri normalde Windows Denetim masasından kaldırılabilir, bu sürücü kaldırma programı standart sürücünün kaldırılmasının başarısız olduğu durumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ancak Denetim Masasından kaldırılmasına rağmen geride bir takım parçaları da kalıyor. Bu araç sayesinde geride hiç bir şey kalmaz.

Kısaca özetlersek program kayıt defteri anahtarları, klasörler ve dosyalar, sürücü mağazası da dahil olmak üzere geriden herhangi bir artık bırakmadan tamamen kaldırmayı sağlayacak.

NOT: En iyi sonuçları elde etmek için, DDU’nun Güvenli Mod’da olması önerilir.

Display Driver Uninstaller sistem bilgileri:

Boyut: 1.1 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Display Driver Uninstaller İndir Windows" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status