DiskDigger: Ücretsiz Dosya / Veri Kurtarma Programı

DiskDigger sabit disk, bellek kartları, USB flash sürücülerden silinen dosyaları, verileri kurtarmayı sağlayan ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır. Yanlışlıkla bilgisayarınızdan bazı belgeleri veya fotoğrafları silmiş olabilirsiniz,bu durumlar için yardımcı olacak DiskDigger programını deneyebilirsiniz. Bilgisayardan silinmiş olan ne varsa, müzik, resim, fotoğraf, video, belge, dosya vs hepsini geri getirmeyi sağlar.

DiskDigger Geri Dönüşüm Kutusu’ndan silinmiş dosyaları, formatlanmış sürücülerdeki verileri ve hatta hiç kaydedilmemiş geçici sistem klasörlerini de geri getirebilme özelliğine sahiptir. Çeşitli bir çok bellek kartlarından silinmiş verileri geri getirmek artık mümkün.

DiskDigger tekrar tekrar formatlanmış diskleri veya kötü bir şekilde formatlanmış diskleri de tarayarak silinen dosyalarınızı bulmanıza olanak tanır. Windows dosya sistem sürücülerini es geçerek direkt olarak diskinizi tarar. FAT12(disker sürücüleri), FAT16 (eski tip bellek kartlarını), FAT32 (yeni bellek kartlarını ve sabit diskleri), NTFS (yeni tip sabit diskleri) ve exFAT (yeni Microsoft FAT32 sağlayıcısını) dosya tiplerini tarama özelliğine sahip DiskDigger ile dosyalarınızı bulabilir ve geri getirebilirsiniz.

DiskDigger Bilgileri

Son Sürüm: DiskDigger 1.9.8.1797

Boyutu: 378 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"DiskDigger İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status