Mac için Dosya Kurtarma Programı

Mac OS X’de, kritik iş belgeleri, müzik, fotoğraf veya videolar gibi silinen dosyaları kurtarmanız gerekiyor mu? Harici bir USB sürücüye veya kamera kartına erişmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Mac OS X için veri kurtarma işlemini kolaylaştırarak her türlü dosyalarınızı ücretsiz olarak kurtarmanıza yardımcı olacak bir programdır.

Disk Drill (Pandora Recovery) gelişmiş filtreleme seçeneklerine sahiptir. Disk Drill silinen dosyaları, verileri kurtarmak için en iyi programlardan birisidir. Kurtarma istediğiniz verileri adlarına, türleri ve uzantılarına, dosya boyutları, oluşturulma ve değiştirilme tarihlerine göre arayıp bulmanıza yardımcı olur.

Dosyaları güvenli olarak kurtarmanız için sabit diskler veya depolama aygıtlarını tarayarak kurtarılacak dosya ve klasörleri tespit etmektedir. Yapılan taramalar sonucunda verile çıkarılmakta, kurtaracağınız verileri işaretleyin ve bundan sonra parçalar orjinal olarak birleştirilir ve kurtarılmaya başlanır. Son olarak da kurtarılacak olan veriler size sunulur ve artık kurtarmaya başlayabilirsiniz. Depolama aygıtlarından ise herhangi bir hasar görmemiş olanlar kurtarılabilir.

Disk Drill (Pandora Recovery) kısa kullanım videosu:

Pandora Recovery sistem bilgileri:

Boyut: 19.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: macOS x 10.5 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Disk Drill (Pandora Recovery) İndir (Mac)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status