Grafik performansını artırmak için DirectX 2010

DirectX 10 ücretsiz grafik geliştirme programı.En yeni Windows oyunları çoğu Windows Vista’daki yeni nesil grafik teknolojisi DirectX 10 tam olarak yararlanın. DirectX 10, her tür oyuncular için inanılmaz ayrıntılı deneyimi sağlar ve oyun yaratıcıları, gerçekçilik bir oyun seviyesini artırmak için bilgi ve karmaşıklığı oyun dünyasında geliştirilmesi, dinamik aydınlatma ve hava gibi efektleri uygulamak ve daha fazlasını sağlar.

Süre Windows Vista tamamen oyun ve donanım DirectX eski sürümleri kullanımı ile uyumlu, yeni DirectX 10 özelliği mevcuttur DirectX 10 uyumlu ekran kartı ve oyunlar bu yeni teknolojinin avantajlarından yararlanmak için tasarlanmıştır. PC, Windows Vista çalıştıran turbo gibi DirectX 10 kartı ekleme oyun deneyiminizi artırır. Süre optimize oyunlar DirectX 10 ile oyun grafik yeni nesil kilidini Mevcut Oyunlar (en çok hangi DirectX ® 9 kullanarak) dünya standartlarında  yazılmıştır.

DirectX 10 Temelleri:

Simply put, DirectX grafiklerde daha yüksek performans sağlar ve ne zaman oyun oynuyorsanız veya PC’nizde video izlerken kaliteli  Windows  ses performansı sağlar.

DirectX özünde kendi uygulama programlama arabirimi veya API’ları vardır. Donanım için bir köprü türü ve birbirlerine “konuşmak” için yazılım olarak hareketli API’leri vardır. DirectX API) grafik hızlandırıcı yongaları ve ses kartları yüksek üç boyutlu gibi performans donanım (3-D gelişmiş özellikleri multimedya uygulamaları erişim sağlar. Onlar) grafik hızlandırma iki boyutlu (2-B dahil alt düzey işlevleri kontrol; joystick, klavye gibi giriş aygıtları için destek  fareler ve  ses çıkışı karıştırma kontrolü.

DirectX,  3-D grafikler ve üstün bir müzik ve ses efektleri bilgisayarınızla birlikte daha iyi tecrübe edineceksiniz.

Microsoft’un genel olarak oyunlarda DirectX programlaması için ürettiği yazılımın bu SDK, yani programlama sürümünde grafik tabanlı uygulamalar için de destek sunması oldukça hoş. Ancak tabiki bir OpenGL teknolojisiyle karşılaştırılamaz. Yine de son çıkan ekran kartlarından en iyi performansı almak ve tüm özellikleriyle kullanmak için sisteminizde muhakkak olması gereken bir Microsoft sistem eklentisi. Ayrıca standart sürüme ek olarak bu SDK sürümü ile, DirectX tabanlı uygulamalar da geliştirebiliyorsunuz.

DirectX 2010 Sürümünün Özellikleri :

 • DirectX Kodu Aralık Güncelleme paketi
 • Direct3D eklentileri Kütüphanesi
 • Araçlar, uygulamalar, örnekler ve belgeler
 • DirectX 10 sistem çalıştırılabilir dosyaları (oyunları ve bu tabanlı uygulamaları çalıştırabilmek için)
 • DirectX 10 uygulama geliştirme arabirimi (SDK ile)
 • DirectX, C++ ve C# tabanlı geliştirmeler için örnek uygulamalar, kodlar, araçlar ve kaynak kodları

Not: Herhangi bir sorun yaşarsanız alternatif olarak buradan indirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyut: 104.01 MB

Sistem: Windows 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

 • bünyamin
  29 Mart 2010

  birtür indiremedim

"DirectX 2010 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status