August 14, 2022


DirectX 11 Açıklama:

DirectX 11 ücretsiz grafik geliştirme programıDirectX 11 grafik teknolojisi yeni nesil, Windows 7 ile birlikte geldi. Bu büyük haber en yeni Windows oyunları gibi birçok oyuncu için bu teknolojinin daha derin ve ayrıntılı dünyalar ve deneyimleri oluşturmak için tam olarak yararlanabilmek edecektir. Oyun geliştiricileri zengin dünyalar, gerçekçi bir karakter yaratmak ve daha akıcı oyun yeni özellikleri kullanacak.

Süre Windows Vista tamamen oyun ve donanım DirectX eski sürümleri kullanımı ile uyumlu, yeni DirectX 11 özelliği mevcuttur DirectX 11 uyumlu ekran kartı ve oyunlar bu yeni teknolojinin avantajlarından yararlanmak için tasarlanmıştır. PC, Windows Vista çalıştıran turbo gibi DirectX 11 kartı ekleme oyun deneyiminizi artırır. Süre optimize oyunlar DirectX 11 ile oyun grafik yeni nesil kilidini Mevcut Oyunlar (en çok hangi DirectX 9 kullanarak) dünya standartlarında  yazılmıştır.

DirectX 11 Temelleri:

Simply put, DirectX grafiklerde daha yüksek performans sağlar ve ne zaman oyun oynuyorsanız veya PC’nizde video izlerken kaliteli  Windows  ses performansı sağlar.

DirectX özünde kendi uygulama programlama arabirimi veya API’ları vardır. Donanım için bir köprü türü ve birbirlerine “konuşmak” için yazılım olarak hareketli API’leri vardır. DirectX API) grafik hızlandırıcı yongaları ve ses kartları yüksek üç boyutlu gibi performans donanım (3-D gelişmiş özellikleri multimedya uygulamaları erişim sağlar. Onlar) grafik hızlandırma iki boyutlu (2-B dahil alt düzey işlevleri kontrol; joystick, klavye gibi giriş aygıtları için destek  fareler ve  ses çıkışı karıştırma kontrolü.

DirectX,  3-D grafikler ve üstün bir müzik ve ses efektleri bilgisayarınızla birlikte daha iyi tecrübe edineceksiniz.

Microsoft’un genel olarak oyunlarda DirectX programlaması için ürettiği yazılımın bu SDK, yani programlama sürümünde grafik tabanlı uygulamalar için de destek sunması oldukça hoş. Ancak tabiki bir OpenGL teknolojisiyle karşılaştırılamaz. Yine de son çıkan ekran kartlarından en iyi performansı almak ve tüm özellikleriyle kullanmak için sisteminizde muhakkak olması gereken bir Microsoft sistem eklentisi. Ayrıca standart sürüme ek olarak bu SDK sürümü ile, DirectX tabanlı uygulamalar da geliştirebiliyorsunuz.

DirectX 11 Özellikleri:

  • Mozaik döşeme – mozaik döşeme GPU üzerine daha pürüzsüz bir eğri yüzey  keşfetmek Oyun dünyasında daha canlı karakterler dahil, daha fazla grafik ayrıntılı görüntüler, sonuçlanan hesaplamak için uygulanmaktadır.
  • Multi-Threading – yeteneği çok genelinde maaşına çekirdekli işlemciler geliştiricilerin çok çekirdekli işlemciler içinde gücü daha fazla yararlanmak için sağlayacaktır. Oyunlar için daha hızlı framerate Bu sonuç, hâlâ artan görsel ayrıntılı desteklemek.
  • DirectCompute – Geliştiriciler hem oyun ve oyun dışı uygulamaları hızlandırmak için harici grafik kartlarının güç kullanabilir. Aynı zamanda günlük görevleri hızlandırmak için, video düzenleme gibi kullanıcılara imkan sağlıyor.

Not:Windows 7  DirectX eski sürümleri kullanımı ile uyumlu, yeni DirectX 11 özelliği mevcuttur DirectX 11 uyumlu ekran kartı ve oyunlar bu yeni teknolojinin avantajlarından yararlanmak için tasarlanmıştır.

Boyut: 553.34 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

9 Yorum yapıldı

"Directx 11 Software Development Kit İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status