August 15, 2022


Gelişmiş WAV, MP3 bölme programı

MP3 dosyalarıyla düzenli olarak çalışanlar için ve mp3 bölmek için MP3 splitter kullanışlı bir araçtır. Uzun ses parçalarını kaydeden herkes için, onları daha küçük parçalara ayırmanız gerekir; böylece, yönetmek ve düzenlemek daha kolaydır. Son derece uzun ses parçalarına sahip olmak özellikle de onları düzenlemeye gelince veya onları hareket ettirirken rahatsız edici olabilir. Doğru türdeki MP3 splitter ile, dosyaları yeniden sıkıştırmaya gerek duymadan bu sorunu çabucak ve kolayca çözebilirsiniz. İyi bir çözüm, ses bölümleri arasındaki duraklamaları tespit ederek dosyaları otomatik olarak ayırabilir. Profesyonel ses mühendislerinden gündelik MP3 kullanıcılarına kadar herkesin ihtiyaç duyduğu tüm özelliklere sahip olan bir çözüm, Direct WAV MP3 Splitter olarak adlandırılır.

Dahili sessizlik algılama özelliğiyle, yazılım size büyük bir zaman kazandırabilir. Ses dosyalarını bölmek için diğer yöntemleri kullanmak son derece zaman alıcı olabilir, ancak program otomatik olarak algılanan ses parçaları arasındaki duraklamaları ve sessizlikleri tek bir MP3’de algılayacağından bu işlem otomatik olarak tamamlanacaktır.

MP3 ve WAV dosyaları da zaman aralıkları ve daha fazlasıyla eşit boyuttaki parçalara bölünebilir. Yazılım yalnızca bir MP3 bölme özelliği içermez, aynı zamanda farklı biçimlerle çalışmanıza izin veren bir WAV kesici içerir. CUE dosyaları da desteklenmektedir. Yazılımın kullanımı kolaydır ve son derece hızlı bir şekilde çalışır. Yazılım, profesyonellerin ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip olsa da, yazılımı çalıştırmak için özel bir bilgiye ihtiyaç duyulmaz. Hızlı çalışır ve son kullanıcıdan minimum girdi gerektirir.

direct-wav-mp3-splitter

WAV bölme yazılımı, herhangi bir boyuttaki dosyaları destekler. Örneğin, birkaç gigabayt boyutundaki wav dosyalarını bölmek için yazılımı kullanabilirsiniz. Bu, daha sonra farklı parçalara bölünmesi gereken büyük kayıtlar yaparsanız harika olur. MP3 kesici, parçaları daha yönetilebilir hale getirecek ve diğer cihazlarda herhangi bir sorun yaşamadan çalma olasılığını arttıracaktır. MP3 dosyalarının çeşitli alt formatları da desteklenir. Bu değişken bit hızı MP3 dosyaları için destek içerir. Ses dosyalarınızı sesli grafiklerle görsel olarak da görüntüleyebilirsiniz.

Yazılım, ses dosyalarını bölerek üretilen dosyaları otomatik olarak adlandırabilir. Bu dosya adı oluşturma işlemi esnek ve kolayca yapılandırılabilir. Ek olarak, programdaki diğer işlemler kısayol tuşları kullanılarak da gerçekleştirilebilir. Sürükle bırak arayüzü, işleri her zamankinden daha hızlı ve daha kolay hale getirir. Ayrıca, dahili ses çaları kullanarak dosyaları önizleme yapabilirsiniz.

Yazılım, yeniden sıkıştırmanız veya sesinizi dönüştürmeniz gerekmediğinden çok hızlı çalışır. Sadece orijinal dosyaları böler ve başka hiçbir şey yapmaz. Kalite etkilenmeyecek ve sonuçlar hızlı ve doğru bir şekilde gelecektir. Çözüm, uzun parçaları kaydeden herkesin yanı sıra eski kayıtları veya şeritleri dijital ortama aktarmak ve sonra her bir parçanın ayrı bir dosyada bulunması için ayırmak isteyenler için idealdir. Diğer çözümlerle karşılaştırıldığında, Direct WAV MP3 Splitter, herhangi bir kalite veya format.Download Doğrudan MP3 Splitter herhangi bir değişiklik yapmaz bir ses splitter sağlar.

Direct WAV MP3 Splitter Bilgileri

Sürüm: Direct WAV MP3 Splitter 2.7

Boyut: 2.49 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Piston Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Direct WAV MP3 Splitter Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status