Direct WAV MP3 Splitter

MP3 dosyalarıyla düzenli olarak çalışanlar için ve mp3 bölmek için MP3 splitter kullanışlı bir araçtır. Uzun ses parçalarını kaydeden herkes için, onları daha küçük parçalara ayırmanız gerekir; böylece, yönetmek ve düzenlemek daha kolaydır. Son derece uzun ses parçalarına sahip olmak özellikle de onları düzenlemeye gelince veya onları hareket ettirirken rahatsız edici olabilir. Doğru türdeki MP3 splitter ile, dosyaları yeniden sıkıştırmaya gerek duymadan bu sorunu çabucak ve kolayca çözebilirsiniz. İyi bir çözüm, ses bölümleri arasındaki duraklamaları tespit ederek dosyaları otomatik olarak ayırabilir. Profesyonel ses mühendislerinden gündelik MP3 kullanıcılarına kadar herkesin ihtiyaç duyduğu tüm özelliklere sahip olan bir çözüm, Direct WAV MP3 Splitter olarak adlandırılır.

Dahili sessizlik algılama özelliğiyle, yazılım size büyük bir zaman kazandırabilir. Ses dosyalarını bölmek için diğer yöntemleri kullanmak son derece zaman alıcı olabilir, ancak program otomatik olarak algılanan ses parçaları arasındaki duraklamaları ve sessizlikleri tek bir MP3’de algılayacağından bu işlem otomatik olarak tamamlanacaktır.

MP3 ve WAV dosyaları da zaman aralıkları ve daha fazlasıyla eşit boyuttaki parçalara bölünebilir. Yazılım yalnızca bir MP3 bölme özelliği içermez, aynı zamanda farklı biçimlerle çalışmanıza izin veren bir WAV kesici içerir. CUE dosyaları da desteklenmektedir. Yazılımın kullanımı kolaydır ve son derece hızlı bir şekilde çalışır. Yazılım, profesyonellerin ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip olsa da, yazılımı çalıştırmak için özel bir bilgiye ihtiyaç duyulmaz.

Direct WAV MP3 Splitter son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Direct WAV MP3 Splitter 2.4 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status