Digital Video Converter: Video dönüştürme, bölme, kesme, birleştirme ve video çekme için ücretsiz yardımcı program.

Digital Video Converter, herhangi bir taşınabilir cihaz ve akıllı telefonlar için uygun video formatlarına dönüştürme yapmayı sağlayan ücretsiz video dönüştürücü. En popüler video codeclerden herhangi birini kullanarak, video dosyalarını veya DVD videoları küçük dosyalar halinde dönüştürebilirsiniz. İyi bilinen tüm video formatlar desteklenmektedir – AVI, FLV, MOV, MPEG, WMV ve daha fazlası.

Ayrıca, Digital Video Converter video dosyalarından ve filmlerden ses ayıklamak ve MP3 ya da WAV ses dosyası olarak film müziği kaydetmenizi sağlar.

DigitalVideo Converter ücretsiz programı ile DivX, XviD, MPEG-4, H264), MPEG (MPEG-1, MPEG-2, VCD, SVCD, DVD), WMV, QuickTime (MOV ), FLV, iPod, PSP, 3GP, WAV, MP3 gibi en popüler formatlarını birbirlerine kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. Ayrıca video parçalarını kolaylıkla kesebilir veya birleştirebilirsiniz.

digital-video-converter

Bu iki ana işlevleri ile, bu ücretsiz program size bazı küçük ama ilginç bir düzenleme işlevselliği sunuyor. Klipleri kırpma ve birleştirme ya da videoları bölmeyi sağlar. Esas olarak bir video dönüştürme aracı olarak sunulsa da, aslında bu program size genellikle benzer programları bir arada bulunduran çeşitli özellikler sunuyor.

Video yakalama bunlardan biridir. Program kısa sürede başlatacak ve web kameranızı aktifleştirecek ve “Capture” sekmesine tıklayarak, kendinizi kameraya bakıyor göreceksiniz ve genellikle güzel ölçekli ekran ile sunulacaktır. Bu programı tabii ki, seçtiğiniz biçime dönüştürmek, bilgisayarınızın web kameranızı kullanarak yeni video dosyalarını kaydetmek için izin verir.

Digital Video Converter Bilgileri

Sürüm: DigitalVideo Converter 2.9.0.53

Boyutu: 11.12 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Protectedsoft Ltd

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Digital Video Converter Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status