Windows için Ücretsiz Masaüstü Simgelerinizi Kaydetme ve Geri Yükleme Aracı

DesktopOK, ekran çözünürlüğünü sık sık değiştirmesi gerekenler için küçük ancak etkili bir kullanıcı çözümüdür. Dizüstü bilgisayarlarda, örneğin dizüstü bilgisayar veya tablet-pc gibi bir projektörle sıklıkla çalışmak zorunda olan Windows kullanıcıları için de iyi. Ekran çözünürlüğünü değiştirdikten sonra Windows masaüstünde bir bomba çarpmış gibi simge karışıklığı ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

DesktopOK, masaüstü simge düzeninizi kaydetmenizi ve geri yüklemenizi sağlar. Ekran çözünürlüğünü sık sık oyun oynayacak veya belirli bir çözünürlüğü gerektiren uygulamaları kullanırsanız, muhtemelen normal çözünürlüğünüze geçtikten sonra masaüstü simgelerinizin karışıklık yaşadığını biliyorsunuzdur.

DesktopOK, masaüstü düzeninizi kaydetmenizi ve bir düğmeyi tıklatarak geri yüklemenizi sağlayarak bu sorunu çözer. Birden fazla mizanpaj kaydedebilir ve ayrıca, programınızı, birkaç saatte bir veya günlük olarak otomatik olarak kaydedecek şekilde ayarlayabilirsiniz. DesktopOK’de yardımcı fonksiyonlar da vardır; bunları da Ana Menü’de Araçlar bölümünde bulabilirsiniz.

Sonuç olarak bu program Windows masaüstü simgesi konumunu doğru şekilde geri yükleyecektir.

DesktopOK Sistem Bilgileri

Boyut: 155 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Nenad Hrg

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"DesktopOK İndir – Masaüstü Simgelerinizi Kaydedin ve Geri Yükleyin" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status