September 29, 2022


Bilgisayarda Değişiklik Yapılmasını Engelleyin

deep-freeze-standart-son-surum-indir-bilgisayarda-degisiklik-yapilmasini-engelleyinDeep Freeze Standart bilgisayarınızı tüm tehlikelere karşı koruyan harika bir sistemdir. Bilgisayarda istenmeyen değişiklikler olduğunda veya istenmeyen bir yazılım yüklemesini kaldırmak istediğiniz zaman sadece bilgisayarı yeniden başlatmanız yeterlidir. Deep Freeze Standart her şeyi en başa alacaktır ve bilgisayar sanki hiç kullanılmış gibi olacaktır.

Deep Freeze Standart bilgisayara kurulduğu andan itibaren daha önceden yüklenmiş dosyaların, programların vs varlığını sürdürmesine izin verir. Deep Freeze Standart çalıştığı andan itibaren hiç bir dosya sistemde kayıtlı olmayacaktır. Deep Freeze Standart ve benzeri programlar özellikle internet kafeler için faydalı programlardır. Bilgisayarı eski haline döndürmek için daha iyi bir çözüm olamazdı.

Deep Freeze Standart ile bilgisayara virüs veya herhangi bir zararlı yazılım yüklenmiş olsa bile hiçbir şey yapmanız gerek yoktur. Sadece bilgisayarı yeniden başlatın. Bilgisayarda oluşabilecek sorunları engellemek için iyi bir çözümdür. Her şey ters gittiğinde, sadece bilgisayarı kapatın ve açın.

Bilgisayar yapılandırma ayarlarını korumayı sağlar. Basit bir Reboot ile bilgisayarı geri yükler. Daha önceden sistem geri yükleme noktası oluşturmuş gibi sistemi eski haline geri yükler.

Deep Freeze Standart bir antivirüs veya güvenlik duvarı programı olarak da düşünebiliriz. Zararlı yazılımların bilgisayara bulaşmasını engeller. İnternetten gelecek tüm tehditlere karşı bilgisayarı korur.

Son Sürüm: Deep Freeze Standart 7.72.060.4535

Boyutu: 11.88 MB

Lisans: 30 günlük deneme sürümü

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Faronics Corporation

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Deep Freeze Standart Son Sürüm İndir – Bilgisayarda Değişiklik Yapılmasını Engelleyin" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status