October 5, 2022


Deep Freeze ile bilgisayarınız güvende

Deep Freeze Standart bilgisayar donanımları yok edilmez yaparak herhangi bir sorunun oluşmasını engeller. Deep Freeze programı ile bilgisayarlarınız sanki dondurulmuş gibi kullanım sonrasında hiçbir değişiklik yapılmamış halde eski haline döndürülüyor. Bu sayede işletim sisteminin bozulmasından ve virüs vb. zararlı etkilerden korunun.

Bir kez Deep Freeze bir iş istasyonu yüklüyse, herhangi bir değişiklik bilgisayara yapılmış bakılmaksızın onlar yanlışlıkla veya kötü amaçlı kalıcı değiliz. Deep Freeze bugün bilgisayarların veba sorunları kaçınılmaz yapılandırma drift, kaza sistemi yapılandırma hataları, kötü amaçlı yazılım faaliyetleri çok, ve tesadüfi sisteme zarar hemen bağışıklık sağlar

Deep Freeze bilgisayar sağlar kesinlikle, kurşun bile kullanıcılar sistem yazılımı ve ayarları tam erişim var.Ise BT personeli sıkıcı yardım masası kişi, kimden, sabit sistem bakım, ve sürekli yapılandırma drift serbest kullanıcılar bir saf ve sınırsız bilgisayar deneyimi zevk, olsun.

Deep Freeze Standart ile Güvenlik:

Deep Freeze etkin kullanıcı verimlilik ile iş istasyonu güvenlik dengeleri tek çözümdür. Devam ederken toplam sistem tutarlılığı zevk bölümü veya sürücüyü bir çözdürülen (korunmasız kullanıcı ve uygulama veri yönlendirme) olarak, kullanıcıların belgeler, resimler, müzik, vb depolamak için, yapabildiğinizde Deep Freeze sunuyor.

Esneklik:

Deep Freeze esnek zamanlama seçenekleri BT yöneticilerinin kolayca otomatik güncelleme ve bakım süreleri oluşturmak olanak sunmaktadır. Tarifesi Deep Freeze sistemi ve virüs tanımı güncelleştirmeleri önceden tanımlanmış süreleri ya Deep Freeze Enterprise Konsolu veya tercih ettiğiniz üçüncü taraf masaüstü yönetimi çözümü kullanarak meydana gelen sağlamaktır.

Deep Freeze Standart ile Eğitim

Eğitim ortamlarında bilgisayar arasında zor yönetmek ve güvenli BT ortamları vardır. Günlük kullanıcı, çok sayıda ve sınırlı kaynakları yerinde personel ve bilgisayar laboratuarlarının ve büyük sayısı bu teknolojinin personel hep birlikte bir BT ‘mükemmel fırtına’ oluşturmak için gelmek yönetmek gerekir gör. BT personeli aşağı uzun süre bilgisayar sistemlerine sahip göze alamaz-öğrencilerin okullarda ve komple atamaları araştırma yapmak için bilgisayar kullanımı; eğitmen notları kaydetmek ve bilgisayar dersleri düzenlemek gerekir; idari personelin iş işlevi tamamlamak için kendi iş istasyonları gerekir.

Bilgisayar Laboratuvarları

Deep Freeze kolay BT yöneticileri kurşun geçirmez bilgisayar laboratuarı bu sorun teslim ücretsiz bilgisayar öğretim elemanları ve öğrenciler oluşturmak kolaylaştırır. Deep Freeze, öğrencilerin güvence kendi oturum Yanlışlıkla sistemi Hatalı gelen kötü amaçlı yazılım faaliyetleri, tesadüfi sisteme zarar ücretsiz olacaktır kamu erişim bilgisayarlarda kullanabilirsiniz sağlar. Kişisel bilgiler hangi BT personelinin masaüstü bilgisayarlar hakkında öğrenci proje ve dosyaları ile kalabalık olma endişelenmenize gerek duymazsınız bilgisayar tarafından muhafaza asla. Bilgi işlem ortamlarını yönetmek daha kolay hale ve pahalı bilgisayar varlıklarının% 100 kapasiteyle çalışan tutulur.

Deep Freeze yeteneği istikrarın bozulmasını önlemek için okul bilgisayar laboratuarları ve tekrar tekrar ne olursa olsun masaüstünde kullanıcı üzerinde aynı deneyimi sağlamak için önemli bir önkoşul başarılı bir sınıf kavramı öğretim mümkün olmasını sağlar.

İdari Makineleri

Öğrenci makineleri değil sadece Deep Freeze, aynı zamanda eğitmen ve çalışan bilgisayarlarda kullanılabilir. Başlangıç Deep Freeze kullanıcı verileri kaydetmek için esnek seçenekler sunan halde çalışmalarını kaydetmek için olanak tanıyan, topyekûn bir iş istasyonu esnekliği ile güvenli kolay olur. Öğretim elemanları ve çalışanları onları başarısız asla ve bilgisayar bilmek güvence zevk IT personelinin sıkıcı yardım masası taleplerinizi karşılamak zorunda arındırılması vardır

Kütüphaneler

Deep Freeze, öğrencilerin ve personelin bir sorunsuz kütüphane bilgisayar deneyimi yaşamasını sağlar. Öğrenciler güvence kendi oturum kötü niyetli yazılım ve sistem yavaşlaması olacağını ile kütüphane bilgisayarları kullanabilmektedirler. IT personelinin dinlenme kolay bilgi bu Deep Freeze medya bilgisayar sistem yavaşlaması ve yazılım yolsuzluk öğrencilerin araştırma sırasında online medya kaynaklarına erişimde yol açtığı ile bağışıklık sağlar

Not: Deepfreeze programını sadece deneyimli kullanıcılara öneriyoruz, programı kullanmak ve kaldırmak deneyimli olmayan kullanıcılar için çok zor olabilir.

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Boyut: 12.62 MB

Sistem: Windows 8, 7, Vista, XP

Üretici: Faronics Corporation

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • anıl
    15 Ocak 2010

    programı indirdim ama license key soruyo sitede bulamadım.verebilirseniz minnettar kalırım.şimdiden teşekkürler.

"Deep Freeze Standart İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status