September 29, 2022


Debut Free Video Capture: MAC İçin Video Kaydetme Programı

Debut Free Video Capture Mac OS X bilgisayarda video kaydetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe video kayıt programıdır. Debut Free Video Capture ile masaüstü ekran videosu çekmenin yanı sıra hem bilgisayarınıza takılı kameranın hem de ağa bağlı kameraların gördüğü alanı kayıt altına alabilirsiniz. Basit arayüzü ve küçük boyutu ile kullanım kolaylığı sağlayan uygulamada kayıt sonrasında watermark özelliği sayesinde videonun üzerine metin ve logo yerleştirmeniz de mümkün.

Bilgisayarınızda yaptığınız çalışmaları, anlatımları ve oyunlardaki görüntüleri video olarak kaydedip kolaylıkla paylaşabilir, webcam gibi harici kamera görüntülerini kayıt altına alarak güvenlik kamerası işlevi katabilirsiniz.

Avi, wmv, flv, mpg, 3gp, mp4, mov, asf, dv gibi birçok formatta kayıt yapabilen Debut Free Video Capture aynı zamanda iPod, PSP, iPhone, Xbox360, Playstation 3 gibi konsol ve mobil uygulamalarla uyumlu formatları da destekler. Uygulamanın diğer bir özelliğide özelleştirilebilir kısayol tuşları ve özellikle masaüstü görüntü kayıtlarında işinizi kolaylaştıran imleç (mouse) vurgu seçeneğidir.

Debut Free Video Capture Ekran Görüntüsü

debut-free-video-capture-indir-

Debut Free Video Capture Bilgileri

Son Sürüm: Debut Free Video Capture 2.00

Boyutu: 4.88 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Mac OS X 10.3 ve üzeri

Üretici: NCH Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Debut Free Video Capture İndir (MAC)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status