August 13, 2022


Data Crow: CD, Müzik, Film, Fotoğraf Katalog Programı

Data Crow medya (film, müzik, fotoğraf) arşivleme ve medya düzenleme için ücretsiz bir programdır. Daima tek bir ürün içinde tüm koleksiyonlarını yönetmek ister misiniz? İhtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz bir ürün mü olsun? Artık aramanıza gerek yok.

Data Crow, tüm toplanan öğeleri içeren büyük bir veritabanı oluşturmak için olanak sağlar. Bunun yerine tüm bilgileri kendiniz yazarak bilgi almak için mükemmel çevrimiçi hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Data Crow, bilgisayarınızdaki film-video (divx, xvid, DVD, Blu-ray), kitap (e-kitap), resim-fotoğraf, oyun, yazılım ya da ses-müzik dosyaları için katalog yapabilmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır.

Data Crow Özellikleri: Bağımsız ve tamamen taşınabilir platformu. Son derece özelleştirilebilir ve zengin özelliklere sahip. Ses, yazılım, kitap, film ve fotoğraf koleksiyonu arşivleme. Amazon.com, Imdb.com, Softpedia ve MusicBrainz gibi hizmetlerinden bilgi alma. İsteğe bağlı dahili web sunucusu ve web GUI. Dosya bilgileri (mp3, divx, xvid, ..) aktarma. Kredi kaydı. PDF ve HTML raporlama. Yeni modüller oluşturma.

Data Crow Sistem Bilgileri

Son Sürüm

Boyutu: 75.06 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Robert Jan van der Waals

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Data Crow Portable İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status